Cloudtalk

CloudTalki saab väga lihtsalt LiveAgenti integreerida ega vaja mingit programmeerimist.
 
Teil läheb vaja ainult Teie API URL-i ja API-võtit, mille leiate otse LiveAgenti liidesest (seaded -> API). Seejärel laske Cloudtalkil kõik ülejäänu teha.

Cloudtalk - App - Uploads - 2020 - 02 - Screenshot 2020 02 13 At 16.11.20.png

Mis on Cloudtalk?

CloudTalk on äritelefoni süsteem, mis on loodud müügimeeskondadele kiiremaks helistamiseks ja rohkemate tehingute sõlmimiseks, samuti klienditeeninduse meeskondadele, et pakkuda sujuvat kliendikogemust telefoni teel. CloudTalk pakub telefonikõnesid, automaatset valimist, kõneskripte, IVR-i, nutikat marsruutimist, SMS-e ja veel 75 kõnekeskuse funktsiooni.

Kuidas seda kasutada?

Kui soovite täielikku juurdepääsu kliendisuhtlusele koos kõneajalooga, on meil ideaalne lahendus. Integreerige oma LiveAgent CloudTalkiga, et näha kogu teavet kõnede ja piletite kohta ühest kohast – CloudTalki liidesest. Kui klient helistab, kuvatakse tema kliendikaardil (mis avaneb kohe, kui võtate vastu telefoni) kontaktandmed, kõneajaloo, märkmed ja helistajaga seotud piletid. Teie agendid pakuvad põhjalikumat ja kiiremat klienditeenindust.

LiveAgenti kasutajate lisaväärtuseks on kõigi CloudTalki kliendikõnede sünkroonimine. Kui kõne on lõppenud, saadetakse asjakohane teave LiveAgenti ja see sobitatakse kliendi piletiga. Näete agendi nime, kõne pikkust, ooteaega ja ettevõtte nime, kust telefonikõne tehti. Iga kõne on lingitud ka salvestusega, mis on igal ajal kättesaadav.

Frequently asked questions

Millised on Couldtalki LiveAgentiga kasutamise hüved?

Pole tarvis liideseid vahetada, kogu informatsioon ühes kohas, ajasäästlik, parem kliendirahulolu.

Kuidas integreerida Cloudtalk LiveAgentiga?

Logige LiveAgenti > navigeerige Seadistamine > Süsteem > API. Looge API ja kopeerige see. Logige Cloudtalki > navigeerige Konto > Integratsioonid > LiveAgent. Sisestage API ja salvestage eelistatud töövoo seadistused > aktiveerige ja kasutage!

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo