Zapier

Zapier on üks lihtsamaid viise kahe või enama erineva funktsionaalsusega rakenduse ühendamiseks, integreerimiseks või ühendamiseks üheks mugavaks lahenduseks. See töötab ilma raskusteta ja saab enamiku rakendusi omavahel ühendada. Zapier töötab meie LiveAgenti loomulike integratsioonide kõrval.

Zapier võimaldab Teil integreerida LiveAgentiga palju rakendusi, integratsioone ja tarkvara, et tagada sujuv töökogemus. LiveAgent integreerub neist suure hulgaga, et kõik leiaksid oma töövoo parandamiseks vajaliku.

Need integratsioonid on loodud Teie töövoo täiustamiseks ja kasutajatoe ühendamiseks teiste rakendustega sujuva kogemuse saamiseks. See tähendab, et Te ei pea erinevate tarkvarade vahel vahetama, hankige märguanded oma juhtpaneelile ja jälgige olulisi värskendusi.

Näide: Alice on kasutajatoe juhataja ja soovib koostöövahendiga jälgida oma meeskonna edusamme erinevate ülesannete täitmisel. Siiski peab ta keskenduma ka pidevalt tulevate piletite lahendamisele. Alice kasutab LiveAgenti klienditoe jaoks ja ProjectManager.com-i oma meeskonna ülesannete loomiseks ja haldamiseks. Alice kasutab kahe rakenduse ühendamiseks Zapieri, et ta saaks oma LiveAgent konto juhtpaneelil ProjectManager.com ülesandeid jälgida.

Vaadake LiveAgenti integratsioonide loendit ja leidke need, mida soovite ühendada.

Need a tool for email marketing?

Look no further! LiveAgent can do it all -- whether it’s streamlining emails, creating email templates, or keeping you organized. Try it today for free.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo