Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

E-posti turundus

E-posti turundus on klienditoe tarkvara jaoks hädavajalik tööriist. See võib tuua Teile rohkem kliente, pakkuda kiiret abi ja suurendada ka Teie müüki. Saate seda kasutada küsitluste loomiseks ja tagasiside kogumiseks, erisoodustuste pakkumiseks, isikupärastatud sisu saatmiseks, või lihtsalt selleks, et neid Teid meelde tuletada ja Teie kaubamärgiga ühendust hoida.

LiveAgent pakub e-posti suhtlemise ja e-posti turundamise tööriistu ning see kooskõlastub hästi teiste kohalike või väliste meilipõhiste integratsioonidega.

LiveAgent on asendamatu e-posti turunduse tööriist, koos seda toetavate funktsioonidega. Kasutage usaldusväärset piletisüsteemi, et jälgida kõike, mis Teie postkastis toimub. Lisage tellimusse kliente ja hoidke neid huvitatud võimsate meiliturunduse tööriistade abil, nagu meie WYSIWYG redaktor mallide loomiseks, sildid kontaktide korrastamiseks või osakonnad, et teha Teie klienditugi professionaalseks ja korrapäraseks.

E-posti turundus
Osakonnad

Integrate payment processors with ease

Want to connect your favorite payment processor with LiveAgent? No problem! Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo