E-posti turundus

E-posti turundus on klienditoe tarkvara jaoks hädavajalik tööriist. See võib tuua Teile rohkem kliente, pakkuda kiiret abi ja suurendada ka Teie müüki. Saate seda kasutada küsitluste loomiseks ja tagasiside kogumiseks, erisoodustuste pakkumiseks, isikupärastatud sisu saatmiseks, või lihtsalt selleks, et neid Teid meelde tuletada ja Teie kaubamärgiga ühendust hoida.

LiveAgent pakub e-posti suhtlemise ja e-posti turundamise tööriistu ning see kooskõlastub hästi teiste kohalike või väliste meilipõhiste integratsioonidega.

LiveAgent on asendamatu e-posti turunduse tööriist, koos seda toetavate funktsioonidega. Kasutage usaldusväärset piletisüsteemi, et jälgida kõike, mis Teie postkastis toimub. Lisage tellimusse kliente ja hoidke neid huvitatud võimsate meiliturunduse tööriistade abil, nagu meie WYSIWYG redaktor mallide loomiseks, sildid kontaktide korrastamiseks või osakonnad, et teha Teie klienditugi professionaalseks ja korrapäraseks.

E-posti turundus - App - Uploads - 2019 - 09 - Departments.png
Osakonnad

Integrate payment processors with ease

Want to connect your favorite payment processor with LiveAgent? No problem! Try it today for free. No credit card required.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo