Agentide edetabeli ülevaade

Vältige halva klienditeeninduse pakkumist võimaldades oma klientidel hinnata oma klienditoe agentide vastuseid. Tuvastage erinevaid negatiivseid trende klienditoes ning tegutsege vastavalt. Kasutage LiveAgenti funktsiooni “Edetabel”.

LiveAgent ScreenshotLive vestluse agentide edetabel

Teie kliendid saavad anda tagasisidet oma kasutajatoe kogemuse kohta hinnates suhtlust klienditeeninduse esindajaga. võimaldage oma klientidel hinnata vestlust agendiga ja e-mailide vastuseid.

Agentide edetabeli ülevaade

LiveAgent pakub ülevaadet tunnustatud ning noomitud Agentidest koos klientide kommentaaridega. Saate raportit eksportida CSV failina.

Õppides agente paremini tundma, saate premeerida parimaid ja toetada neid, kes hetkel vähem saavutavad. Tuvastage oma klienditoe negatiivseid trende ja tegutsege vastavalt. Kasutage LiveAgenti “Edetabeli” funktsiooni.

Generate tag reports for free

Create tag reports to get an overview of the most common support queries you address. Try it today. No credit card required.

Teadmistebaasi allikad

Saage rohkem teada

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo