Õige sobivus valitsusasutustele

Tervenisti skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav Teie vajadustele.

 • ✓ Puudub paigaldamise tasu
 • ✓ 24/7 klienditeenindus
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti
 • ✓ Tühistatav igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Teenige rohkem tulu

Looge mälestusväärseid kliendikogemusi, mis kasvatavad tulu.

97%

Parandage rahulolu

Rõõmustage kliente välkkiirete vastustega.

16×

Tõstke klientide väärtust

Suurendage müüki hoides kliendid lojaalsena Teie brändile.

Business background

Klienditoe tarkvara valitsusasutustele

Liituge sadade valitsuse organisatsioonidega, kasutades LiveAgenti, mis on 2020. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks KVEde jaoks. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Simple and efficient customer service

Hoidke süsteem lihtsa ja efektiivsena

Avalikud asutused tegelevad kodanike päringutega igapäevaselt. Mitmete kümnete osakondade vaheliste päringute järjekorra hoidmine võib osutuda päris raskeks. Kasutage LiveAgenti jõudu ja lahendage nende taotlused kiiremini kui kunagi varem. Digimajandus ja avalikud institutsioonid mängivad tänapäeva maailmas üha rohkem otsustavat rolli. Lisaks rõõmustate oma kodanikke, kui saate neid kiiremini aidata.

Uurige universaalse postkasti lisateavet

Korrapärastage oma kõiki osakondasid

Valitsusasutusi juhitakse sageli e-posti klientrakendusse saadud meilidele vastates, mistõttu on võimatu tõhusalt jagada suhtlust töötajate ja mitme meeskonna vahel. Rakendage LiveAgent, nii et kõik teie päringud on osakondade kaupa eraldatud ja kõik uued päringud lisatakse ühte e-posti ahelasse ilma Teie e-posti kontosid üleujutamata.

Departments in LiveAgent
Preventing the confusion

Vältige segadust

Tunnistagem – maksudeklaratsiooni dokumentide täitmine ei meeldi kellelegi väga. Need on pikad ja maksumaksjatel võib tekkida palju küsimusi. Teadmusbaasi juurutamine koos KKK-dega ja asjakohase sisuga ning reaalajas vestlusega, on ülimalt võimas kombinatsioon.

Rõõmsad kliendid on parimad kliendid

Pakume protjee migreerimise teenuseid enamikust populaarsetest klienditoe lahendustest.

Kuidas saab Teie valitsusasutus LiveAgenti rakendamisest kasu?

Lahendage rohkem pileteid

Tänu CRM-i statistikale, sisemistele teadmusbaasidele ja kolmandate osapoolte integratsioonidele saate reaalajas vestluses pakkuda välkkiireid vastuseid.

Õppige andmetest

Kasutage analüütikat oma toimivuse jälgimiseks, korduvate probleemide tuvastamiseks ning praktiliste teadmiste ja täienduskavade loomiseks.

Integreerige ja sünkroniseerige

Vähendage andmete sisestamise aega 30%, lihtsalt integreerides igapäevaselt kasutatavad tööriistad meie kasutajatoe tarkvaraga.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Efektiivne klienditeenindus

LiveAgent sobib ideaalselt Teie valitsusasutuse klienditoe lahenduseks. Kui Teil on vaja pakkuda kiiret, täpset ja tõhusat klienditeenindust, on mitme kanaliga klienditoe tarkvara rakendamine hädavajalik. Lubage LiveAgentil muuta kogu sissetulev side piletiteks, et seda paremini hallata ja automatiseerida.

Kõrgeimad turvastandardid

LiveAgent pakub uusimaid turvastandardeid ja uusimat vastavust. Teie privaatne suhtlus on turvaline ja krüptitud ning asub Teie eelistuste kohaselt ELis või USAs. LiveAgent on täielikult GDPR-iga vastavuses.

Uurige turvalisuse lisateavet
State of the art security and standards
Powerful automation and reporting

Automatiseerimine ja aruandlus

Automatiseerige korduvaid ülesandeid LiveAgenti täiustatud automaatika ning toimingute või aja põhjal käiviuvate reeglitega. Las süsteem suunab piletid õigetele inimestele või osakondadele. Lisage märkmeid, silte või kohandatud parameetreid, et koguda täiendavaid andmeid ja esitada täpsemaid aruandeid.

Läbipaistev ja taskukohane hinnakujundus

Hankige meie professionaalne klienditoe lahendus kindla igakuise hinnaga, ilma varjatud tasude ja pikaajaliste kohustusteta. Registreeruge 14-päevaseks tasuta prooviperioodiks, et saada täielik juurdepääs kõigile saadaolevatele funktsioonidele. Milleks oodata? Alustage vastamiskiiruse parandamist juba täna!

30-päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju muud
$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Säästke LiveAgentiga rohkem

Avastage, kuidas säästa rohkem raha meie hinnakalkulaatori abil, ja valige oma klienditoe meeskonnale õige klienditoe süsteem.

Related Articles to Valitsus
Zopim Uleminek

Lähete üle Zopim süsteemist LiveAgent'isse?

LiveAgent töötab praegu Zopim'i migratsiooniplugina kallal. LiveAgent on 2020. aastal kõige enam arvustusi saanud ja top #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara. Ühinege ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha, O2 ja Oxfordi Ülikool.

Vocalcom Uleminek

Lähete üle Vocalcom süsteemist LiveAgent'isse?

LiveAgent on 2019. ja 2020. aasta top #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara VKE'dele. Ühinege selliste ettevõtetega nagu Huawei, BMS, Yamaha, O2 ja Oxfordi Ülikool maailmatasemel klienditoe pakkumisel.

Kkk Tarkvara

Kasutage oma klientide iseteeninduse kogemuse optimeerimiseks KKK tarkvara

Andke oma klientidele võimalus leida iseteeninduse abil otsitud vastuseid. LiveAgenti KKK tarkvara võimaldab Teil luua suurepäraseid kliendiportaale.

LiveAgent pakub tasuta andmete ülekandmist Jira'st LiveAgent'isse. Viige kõik oma andmed üle, kasutades lihtsalt meie migratsioonipluginaid või paluge meie meeskonnal teid aidata.

Soovite üle minna Jira'st LiveAgent'isse?

LiveAgent pakub tasuta andmete ülekandmist Jira'st LiveAgent'isse. Viige kõik oma andmed üle, kasutades lihtsalt meie migratsioonipluginaid või paluge meie meeskonnal teid aidata.

Teadmusbaasi tarkvara on klienditeeninduse pakkumisel suisa kohustuslik. LiveAgent pakub isegi rohkemat. Uurige, miks peaksite valima LA.

Võimendage kliente teadmusbaasi tarkvaraga

LiveAgenti teadmusbaasi lahendus on suurepärane võimalus rahvusvahelisele ettevõttele, et tagada töötajate kursisolek ettevõtte uudiste, toodete ja teenuste värskendustega. Mitmekeelne tugi võimaldab iseteenindusvõimalusi ööpäevaringselt mitmes riigis, mis parandab kliendikogemust ja rahulolu. Oluliste artiklite loomine ja esitamine keeltes, mis nõuavad kliendiabi, suurendab klientide rahulolu. Sõltuvalt ettevõtte suurusest soovitatakse luua teadmusrubriike erinevate keelte jaoks, mis aitavad vältida eksinud ja segaduses kliente ning ülekoormatud kliendituge.

Alustage andmete ülekandmist Zendesk'i süsteemist lihtsa aktiveerimise liuguriga. Kõik teie piletid ja agendid kantakse turvaliselt LiveAgent'isse.

Lahkute Zendesk'ist?

LiveAgent pakub mitmeid suhtlusviise, sealhulgas vestlus, kõned, video-kõned ja sotsiaalmeedia. Ettevõte pakub tuge mitmes keeles, sealhulgas Eesti keeles. Lisaks pakutakse ka demo ja hinnakujundust.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x