Õige sobivus valitsuse ettevõtetele

Tervenisti skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav Teie vajadustele.

 • ✓ Pole seadistamise tasu    
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Teenige rohkem tulu

Looge mälestusväärseid kliendikogemusi, mis kasvatavad tulu.

97%

Parandage rahulolu

Rõõmustage kliente välkkiirete vastustega.

16×

Tõstke klientide väärtust

Suurendage müüki hoides kliendid lojaalsena Teie brändile.

Business background

Klienditoe tarkvara valitsusele

Liituge sadade valitsuse organisatsioonidega, kasutades LiveAgenti, mis on 2020. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks KVEde jaoks. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Simple and efficient customer service

Hoidke süsteem lihtsa ja efektiivsena

Avalikud asutused tegelevad kodanike päringutega igapäevaselt. Mitmete kümnete osakondade vaheliste päringute järjekorra hoidmine võib osutuda päris raskeks. Kasutage LiveAgenti jõudu ja lahendage nende taotlused kiiremini kui kunagi varem. Digimajandus ja avalikud institutsioonid mängivad tänapäeva maailmas üha rohkem otsustavat rolli. Lisaks rõõmustate oma kodanikke, kui saate neid kiiremini aidata.

Korrapärastage oma kõiki osakondasid

Valitsusasutusi juhitakse sageli e-posti klientrakendusse saadud meilidele vastates, mistõttu on võimatu tõhusalt jagada suhtlust töötajate ja mitme meeskonna vahel. Rakendage LiveAgent, nii et kõik teie päringud on osakondade kaupa eraldatud ja kõik uued päringud lisatakse ühte e-posti ahelasse ilma Teie e-posti kontosid üleujutamata.

Departments in LiveAgent
Preventing the confusion

Vältige segadust

Tunnistagem – maksudeklaratsiooni dokumentide täitmine ei meeldi kellelegi väga. Need on pikad ja maksumaksjatel võib tekkida palju küsimusi. Teadmusbaasi juurutamine koos KKK-dega ja asjakohase sisuga ning reaalajas vestlusega, on ülimalt võimas kombinatsioon.

Rõõmsad kliendid on parimad kliendid

Pakume protjee migreerimise teenuseid enamikust populaarsetest klienditoe lahendustest.

Kuidas saab Teie valitsusasutus LiveAgenti rakendamisest kasu?

Lahendage rohkem pileteid

Tänu CRM-i statistikale, sisemistele teadmusbaasidele ja kolmandate osapoolte integratsioonidele saate reaalajas vestluses pakkuda välkkiireid vastuseid.

Õppige andmetest

Kasutage analüütikat oma toimivuse jälgimiseks, korduvate probleemide tuvastamiseks ning praktiliste teadmiste ja täienduskavade loomiseks.

Integreerige ja sünkroniseerige

Vähendage andmete sisestamise aega 30%, lihtsalt integreerides igapäevaselt kasutatavad tööriistad meie kasutajatoe tarkvaraga.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Efektiivne klienditeenindus

LiveAgent sobib ideaalselt Teie valitsusasutuse klienditoe lahenduseks. Kui Teil on vaja pakkuda kiiret, täpset ja tõhusat klienditeenindust, on mitme kanaliga klienditoe tarkvara rakendamine hädavajalik. Lubage LiveAgentil muuta kogu sissetulev side piletiteks, et seda paremini hallata ja automatiseerida.

Kõrgeimad turvastandardid

LiveAgent pakub uusimaid turvastandardeid ja uusimat vastavust. Teie privaatne suhtlus on turvaline ja krüptitud ning asub Teie eelistuste kohaselt ELis või USAs. LiveAgent on täielikult GDPR-iga vastavuses.

State of the art security and standards
Powerful automation and reporting

Automatiseerimine ja aruandlus

Automatiseerige korduvaid ülesandeid LiveAgenti täiustatud automaatika ning toimingute või aja põhjal käiviuvate reeglitega. Las süsteem suunab piletid õigetele inimestele või osakondadele. Lisage märkmeid, silte või kohandatud parameetreid, et koguda täiendavaid andmeid ja esitada täpsemaid aruandeid.

Läbipaistev ja taskukohane hinnakujundus

Hankige meie professionaalne klienditoe lahendus kindla igakuise hinnaga, ilma varjatud tasude ja pikaajaliste kohustusteta. Registreeruge 14-päevaseks tasuta prooviperioodiks, et saada täielik juurdepääs kõigile saadaolevatele funktsioonidele. Milleks oodata? Alustage vastamiskiiruse parandamist juba täna!

$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Säästke LiveAgentiga rohkem

Avastage, kuidas säästa rohkem raha meie hinnakalkulaatori abil, ja valige oma klienditoe meeskonnale õige klienditoe süsteem.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

FAQ

Mis on valitsusasutuse klienditoe tarkvara?

Valitsuse organisatsioonide klienditoe tarkvara on sarnane ettevõtete klienditoe tarkvaraga. Erilist vahet pole. Klienditoe tarkvara funktsioonid võivad erineda sõltuvalt Teie ettevõtte jaoks valitud paketist. Seega, kui Teil on suurem ettevõte või valitsusasutus, võite rohkem vajada ja saada kasu kõigi võimalustega klienditoe tarkvarast, et saada ja pakkuda parimat tuge.

Miks peaksid valitsusasutused kasutama klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara pakub organiseeritud töövoogu kõikidele Teie osakondadele. Lisaks automatiseerib, motiveerib ja pakub analüütikaruandeid igale juhendajale. Seetõttu saab juhendaja kärmesti lahendada kõik põhiprobleemid.

Mis kasu saavad valitsusasutused klienditoe tarkvara kasutamisest?

Klienditoe tarkvara kasutamisel on mitmeid eeliseid, näiteks klientide rahulolu, klientide hoidmine ja tõhus töövoog.

Related Articles to Valitsus
Soovite kolida oma andmed Customerly`st teise lahendusse? Tutvuge LiveAgent`i ja meie eelistega. Alustage tasuta prooviperioodiga juba täna.

Kolite Customerly`st LiveAgent`i?

LiveAgent pakub klienditeenindust, 24/7 tuge agentidelt ja rohkem kui 175 tööriista ja 40 integratsiooni. Valides LiveAgenti, võite olla kindel, et saate parima kasutajakogemuse. Lisaks on võimalik valida 43 erineva tõlke vahel ning kohandada keele vidinaid vastavalt oma soovile. Valmis kolima Customerly'st LiveAgent'i? Tutvuge eelistega, millest saate osa LiveAgent'i lülitudes.

LiveAgent pakub Freshcaller'i jaoks migratsioonipluginat, mis aitab teil oma pileteid importida. Hankige tasuta andmete üleminek juba täna.

Kolite Freshcaller'ist LiveAgent'isse?

Pakutakse teenusetaseme kokkulepete (SLA) ja sotsiaalmeedia integratsiooni haldamist, samuti piletite, töövoogude ja kõnekeskuse haldamist. Liveagent pakub klienditeenust ja saavutab kõrge hinnangu ja hind alates 15 dollarist agendi kohta kuus. Pakutakse ka märguandeid ja eskalatsioone, automatiseeritud marsruutimist, e-posti haldamist, tulemuslikkuse näitajaid, teadmusbaasi ja mitmekanalilist kommunikatsiooni.

Otsite võimalust viia üle enda andmed Samanage'st teise süsteemi? Visake pilk peale LiveAgent'ile ja uurige võimaluste kohta. Alustage tasuta prooviperioodi juba täna.

Lähete üle Samanage'st LiveAgent'isse?

LiveAgent pakub silmapaistvat klienditeenindust ning 24/7 tuge agentidelt. Lisaks on neil üle 175 funktsiooni ja üle 40 integratsiooni, ning võimalus valida keeltele kohandatavaid vidinaid. Seega, otsustades minna Samanage'lt LiveAgent'ile üle, saavutab klient palju eeliseid.

LiveAgent pakub tasuta andmete üleviimist süsteemist Groove, mis teostatakse täielikult meie tehnilise toe meeskonna poolt. Kandke juba täna üle kõik andmed Groove'st ja pakkuge paremat kliendituge.

Tahate andmed Groove'st üle kanda?

LiveAgent pakub piiramatu ajaga tasuta plaani ja kolm muud taskukohast plaani, millele lisandub üle 179 kasutajatoe funktsiooni, üle 40 integratsiooni ja mitmed keeletõlked. LiveAgent pakub silmapaistvat klienditeenindust, kus agendid on saadaval 24/7 ning täielikult varustatud tugiteenuse lahendust. Migratsioon Groove'ist LiveAgent'i võimaldab klientidel nautida paljusid hüvesid, sealhulgas paremat klienditeenindust ja märkimisväärset kokkuhoidu investeeringutest.

Liveagent on 2019. ja 2020. aastal kõige enam tagasisidestatud ja #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara VKE'dele. Ühinege selliste ettevõtetega nagu Huawei, BMS, Yamaha, O2 ja Oxfordi Ülikool maailmatasemel klienditoe pakkumisel. LiveAgentis on võimalik valida piiramatu ajaga tasuta plaani või kolme tasulise plaani vahel.

Lähete üle Zendesk süsteemist LiveAgent'isse?

LiveAgent ja Zendesk Talk on konkureerivad klienditoe lahendused, mis võimaldavad ettevõtetel luua tõhusamaid kliendisuhtlusstrateegiaid. Mõlemad lahendused pakuvad erinevaid funktsioone, nagu reaalajas vestlus, kõnekeskus, iseteenindus, sotsiaalmeedia integratsioon ja automatiseerimine. LiveAgent pakub neid funktsioone taskukohasema hinnaga kui Zendesk Talk, kuid pakettide hinnavahed varieeruvad.

Liveagent on kasutajatoe lahendus, mis ühendab mitmed kasutajatoe lahendused üheks liideseks. Kolige Crisp`ist LiveAgent`i ja saage osa valdkonna eelistest.

Kolite Crisp`ist LiveAgent`i?

LiveAgent pakub erinevaid teenuspakette väike-, keskmise suurusega ning suurettevõtetele, mis pakuvad erinevaid funktsioone nagu piiramatu vestlusnuppude arv, emaili aadresse, kontaktvorme ja API võtit. Kõik paketid sisaldavad tasuta prooviversiooni ning pistikprogrammi teiste tarkvaradega liidestamiseks. LiveAgent garanteerib kliendile parima teeninduse.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo