Reaalajavestlus suurettevõtete jaoks

Avaldage oma klientidele muljet ja suurendage nende rahulolu.
 • ✓ Pole seadistamise tasu   
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Päise animatsioon
Klienditoe tarkvara

Kuidas ettevõtluses kasvada ja laieneda – seda küsimust arutatakse ettevõtjate seas üsna tihti. Ettevõtte kasvustrateegia võib väliselt olla eduka ettevõtte võti, kuid tegelikult on tõhusam ja tulutoovam laienemisstrateegia. Laienemisstrateegia üheks oluliseks osaks on aga kommunikatsioon klientidega klienditeeninduse kaudu.

Kommunikatsioonil klientidega on mitmeid vorme, sõltudes nii välistest kui ka sisemistest teguritest. Need mõlemad kommunikatsiooni liigid nõavad sõnumite haldamise süsteemi.

Reaalajavestluse tarkvara on ideaalne ja kuluefektiivne lahendus, millega ettevõtte saavutab kõrgema investeeringute tootluse (ROI).

Kuidas nii?

Jätkake lugemist, et teada saada.

Mis on reaalajavestluse tarkvara?

Reaalajavestluse ajalugu sai alguse aastakümneid tagasi, kuid siis vaadati seda ainult kui kliendituge toetavat vahendit. Viimased aastad tõestasid reaalajavestluse potentsiaali turunduses, müügis ja klientide arvu tõstmises ning nüüd tunnustatakse seda kui väärtuslikku vara tänapäevases ettevõtluses. Pealegi ei peeta selle vara olemasolu kohustuslikuks mitte ainult ettevõtted ise, vaid ka kliendid eeldavad, et ettevõttel on olemas see tööriist klienditoe pakkumiseks.

Niisiis, mis on reaalajavestluse tarkvara ja kuidas see välja näeb?

LiveAgent Live Chat Demo | Live Agent02:16Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo
Live Agent

Reaalajavestlus on väike interaktiive ikoon, mida näeb veebisaidi paremas alumises nurgas sisseehitatud nupu kujul. Reaalajavestluse eesmärgiks on aidata vastata veebisaidi külastaja päringutele reaalajas.

Näide ettevõtte reaalajavestluse nupust

Kõik reaalajavestluse funktsioonid toetavad kohandamist, sealhulgas nupp. Oma brändi kuvandi ja stiili säilitamine on oluline osa ettevõtte veebipõhisest mainest.

Saate valida eelnevalt valmistatud nupu kujunduse vestlusnuppude galeriist.

Vestlusnuppude galerii
Näide vestlusnuppude galeriist

selle paiknevus ja animatsioon,

Chat Button Animations | www.liveagent.com | Live Agent00:46Youtube video: Chat Button Animations | www.liveagent.com
Live Agent

või teil on ka võimalus oma koodi sisestades luua täiesti uus vestlusnupp.

Sammud-kuidas-luua-vestlusnuppu-LiveAgentis
Näide selles, kuidas vestlusnuppu luua

Reaalajavestlusega saate samas kasutajaliideses vahetada kliendiga vestlusaknas sõnumeid, jätkata soovi korral videovestlusega või lisada ja saata vajalike faile.

LiveAgent’i reaalajavestluse tarkvara loob personaliseeritud kogemuse, sest kliendiga suhtleb esindajast inimene, mitte vestlusrobot. Agendid saavad oma lihtsalt oma nime edastades veenda klienti, et temaga suhtleb teisel pool ekraani reaalne inimene.

Näide ettevõtte jaoks mõeldud reaalajavestlusest

Kuigi vestlusrobotid on muutumas üha populaarsetemaks, eeldab uuringute kohaselt ainuüksi 54% online tarbijatest USA’s, et suhtlus vestlusrobotitega mõjutab nende elukvaliteeti negatiivselt.

Give our live chat a try!

Start your free 14-day trial today and get to know all the live chat features for free.

Millised on ettevõtte eelised reaalajavestluse kasutamisel võrreldes telefoni- või e-posti teel pakutava klienditoega?

Koos tehnoloogia laienemise ja sellega seotud uuendustega on ka klienditeenindus sunnitud kohanema. Reaalajavestlus on Y-põlvkonna jaoks kõige eelistatum suhtluskanal, kuid see ei tähenda, et sellel tööriistal ei ole laiemat mõju ja, et see ei saaks rahuldada teisi demograafilisi rühmi.

Näiteks ei ole väga tõenäoline, et mobiilikasutajast saab klient pärast seda, kui ta peab peale kodulehe sirvimist saatma e-kirja või helistama klienditoe saamiseks.

Kui klientide nõutav klienditeeninduse tase ei ole ootuspärane, võib see kaasa tuua suurema loobumise määra kaupadest või teenustest ja negatiivsete kommentaaride ilmumist veebis. Telefoni ja e-posti teel pakutavat tuge ei asendada täielikult niipea, kuid reaalajavestluse lisamine teie veebisaidile võib tuua teie äriettevõtte jaoks veelgi rohkem positiivseid mõjusid.

Standardsetel suhtluskanalitel, nagu telefon ja e-post, on teatud piirangud. Reaalajavestluse võimalused laiendavad kommunikatsioonikanali rolli ja muudavad kliendile pakutavat reaktiivset tuge proaktiivseks, võimaldades sellega mugavamat teenindust.

Kokkuvõtte eelistest suurettevõtete jaoks:

 • Vähendatud ooteaeg
 • Väiksem kliendile lasuv vaev
 • Sissetulevate sõnumite mahu vähenemine
 • Suurem kaasamine
Benefits of Live Chat and How to Use It | Live Agent05:52Youtube video: Benefits of Live Chat and How to Use It
Live Agent

Erinevalt telefoni või e-kirjade teel pakutavast toest, saavad reaalajavestluse agendid tegeleda samaaegselt mitu vestlusega. Et mitte üle koormata kliendituge ja hoida teenus tõhusana, saavad administraatorid seadetes määrata aktiivsete vestluste ja ootelistis olevate päringute maksimaalse arvu.

Erinevalt juhusliku määramise mudelist, nagu see kipub olema telefoni või e-posti teel pakutava toe puhul, määratakse vestluste jaotamise abil päringute automaatse suunamise õigele osakonnale, meeskonnale või konkreetsele agendile.

Kolm ettemääratud ja oskustepõhist vestluste suunamise võimalust tagavad, et iga klient saab oma päringule sobiva teenuse.

 • Juhuslik määramine
 • Helista kõigile
 • Maksimaalne koormus

Milliseid muid reaalajavestluse funktsioone saavad ettevõtted oma klienditoe strateegias kasutada?

When you serve the customer better, they always return on your investment.

Kara Parlin – Writer, editor, and content strategist

Tänu meie hübriidsele ticketingi süsteemile teisendatakse iga vestlussessioon või sõnum ticketiteks ja salvestatakse universaalsesse, jagatud postkasti. Sisseehitatud CRM-i abil saavad agendid ligipääsu kliendi suhtlusajaloole, et mitte raisata aega märkmete või e-kirjade vaatamisele. Kogu vajalik teave on organiseeritud, valmis ja alati kättesaadav.

Proaktiivne vestluskutse on üks kõige olulisemaid ja mitmeotstarbelisemaid funktsioone, mis ilmub veebisaidi külastajale personaliseeritud kutsena hüpikaknas. Reaalajavestluse külastajate URL-i jälgimise funktsiooniga saate külastajaga ühendust võtta ja pakkuda abikätt. Agendid saavad luua üksikuid või mitmeid kutseid või lülitada need täielikult välja ajaks, kui kõik agendid on teiste vestlustega hõivatud.

Näide proaktiivsest vestluskutsest ettevõtte jaoks

Veelgi parema personaalse klienditeeninduse jaoks saate kasutada samaaegselt nii videot kui ka vestlust. Seadistamine käib samamoodi nagu vestlusnupu puhul – reaalajavestluse videonuppu saab paigutada veebisaidi kindlatele lehekülgedele.

Brauseripõhine videovestlus reaalajas
Näide videovestlusest

Kasvustrateegia ei too soovitud tulemusi, kui ei ole aktuaalset kliendibaasi ja potentsiaalseid kliente. Kontaktvormi rakendades saate koguda ja hankida kontaktandmeid potentsiaalsete klientide andmete kohta, näiteks nimi, e-posti aadress või telefoninumber.  Galeriist saate leida kontaktvormi kujundusi.

Näide ettevõtte kontaktvormist

Agendid saavad oma töövoogu kohandada, lisades käsitsi sildid kindlatele sõnadele või lausetele või lasta süsteemil seda teha automaatselt iga vastuvõetud sõnumi puhul.

Sildid-funktsioon-LiveAgent
Näited siltidest

Võimaldab saada klientide sisendit ja tagasisidet agentide töö tõhususe hindamiseks ja üldist hinnangut vestlusega rahule jäämise kohta,

Näide ettevõtte agendi hindamisaknast

või võimalust jagada vestluse ülekirjutust.

Näide ettevõtte vestlusjärgsest küsitlusest

Millised on juhised, mida peaksid agendid reaalajavestluse kasutamisel järgima?

Vestlusi läbiviivad agendid peavad omama teatavaid omadusi ja oskusi ning järgima vestluse etiketi suuniseid ja reegleid.

Etiquette in Live Customer Support | Live Agent01:13Youtube video: Etiquette in Live Customer Support
Live Agent

Seda saab saavutada koolitusi tehes, kuid agendid saavad ka ise kasutada teatuid reaalajavestluse funktsioone, et pakkuda suurepärast klienditeenindust.

Vestluse ettevalmistamiseks saavad agendid kätte veebisaidi külastajate andmed, näiteks nende IP-aadress, asukoht, milliseid lehekülgi nad sirvivad või kui palju nad seal aega veedavad. Veelgi proaktiivsema lähenemisviisi saavutamiseks võivad teie agendid kombineerida need funktsioonid proaktiivse vestluskutsega ja valmistada ette vestlusmallid.

Veebisaidi külastajate seirefunktsioon kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent

Seiretulemuse põhjal võimaldab reaalajavestlus saata personaalseid tervitusi ja tervitussõnumeid kliendi eelistatud keeles keeltele kohandatavate vidinate abil.

Vestluse alustamisel saab agent jägida, mida klient trükib ja valmistada vastus ette juba enne sõnumi saatmist kliendi poolt. See funktsioon on valikuline, kuid samas kohustuslik agendi jaoks, kes eelistab olla kliendist sammu võrra ees.

Reaalajavestlus
Näide sisestatava teksti reaalajavaatest

Ettemääratud vastused lühendavad vastamise aega, kasutades salvestatud ja eelnevalt koostatud lühikesi tekstivastuseid kõige sagedamini esitatavatele küsimustele.

Ettemääratud sõnumid
Näide ettemääratud vastustest

Kuigi vestlus on ettenähtud peamiselt klientidega suhtlemiseks, saavad ka agendid kasu ettevõttesisest vestlust kasutades. Ettevõttesisesed vestlused parandavad meeskonnatööd ja erinevate osakondade kaasatust.

Ettevõttesisene vestlus
Näide ettevõttesisesest vestlusest

Et näha klienditeeninduse tegevuse tõhusust toetab reaalajavestlus klientiteeninduse aruandeid.

Aruannete põhjal saab meeskondi või üksikuid agente premeerida või määrata nende  oskuste taset osana klienditeeninduse mängustamisest.

Kuidas paigaldada veebisaidile reaalajavestluse tarkvara?

Paljud ettevõtted ei soovi paigaldada reaalajavestlust, arvates, et selle integreerimine on raske. Tegelikult hoopis vastupidi. Teil ei pea olema mingeid kogemusi programmeerimises või oskusi koodi kirjutamisel selleks, et paigaldada reaalajavestlus enda veebisaidile.

Reaalajavestluse nupu paigaldame veebisaidile on lihtne ja kiire. Selle tegemiseks peaksite registreeruma ja sisse logima enda LiveAgent’i kontole ning siis on lihtsalt vaja kopeerida ja kleepida lühike HTML kood.

Ja ongi kõik – täiendava tarkvara paigaldamine ei ole vajalik. Kui aga soovite integreerida oma süsteemiga kolmanda osapoole tarkvara, rakendusi või WordPress’i pistikprogramme klienditeeninduse kogemuse täiustamiseks, siis seda võib teha kohalike või Zapier teenuste abil.

Kui turvaline on reaalajavestlus?

Andmekaitse ja küberturvalisus on esmatähtis nii klientide kui ka ettevõtte jaoks, et olla usaldusväärne uute lojaalsete klientide meelitamiseks. LiveAgent’i ühendatud turvafunktsioonid tagavad kõigi teie klientide ohutuse ja turvalisuse.

Siin on mõned LiveAgent’i pakutavad turvafunktsioonid

Kasulikud ressurssid

Kui soovite rohkem teada saada reaalajavestluse tarkvara kohta, visake pilk peale meie akadeemia lehele või külastage meie klienditoe portaali.

Try our multichannel help desk software

Live chat is tightly integrated into our multi-channel ticketing system that can handle all important customer channels.

Reaalajavestlus kui osa mitmekanalisest kasutajatoe süsteemist

Reaalajavestlus ei ole ainuke vajalik tööriist kliendikeskse ja kasumliku ettevõtte loomiseks teie nägemuse kohaselt. Uute klientide kaasamine mitmete erinevate kanalite kaudu on võti eeliste, kasumi ja hüvede saamiseks teie konkurentide ees.

Reaalajavestlus on ainult üks tööriist keerulises kasutajatoe süsteemis, mis sisaldab ticketingikõnekeskustsotsiaalmeedia haldamist ja palju muud.

Täielik kasutajatoe lahendus ja selle funktsioonid võimaldavad teie klienditoel saavutada kõrgemat efektiivsust töös ja märkimisväärseid tulemusi.

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

FAQ

What is live chat software?

Live chat software is one of the best ROI communication solutions for enterprises. It is a web-based tool for instant messaging between the business and the customers

What are the benefits of using live chat for Enterprise businesses over the phone or email support?

In comparison with a phone or email support, live chat delivers - reduced average waiting time, lowest-customer effort, decreased volume of incoming messages, and increased engagement

What other features of live chat can Enterprise businesses utilize in their customer support strategy?

Any sized enterprise will find live chat features to be user-friendly and efficient for marketing, sales, conversion, and retention strategies. The core features are: Universal inbox, Proactive chat invitation, Video chat, Contact form, Tags, The post-chat survey

What are the guidelines for agents operating live chat?

Agents must follow the rules of chat etiquette in order to deliver a positive experience. For that reason, they can utilize features such as Monitoring online visitors, Multi-language chat, Real-time typing-view, Canned responses, or Internal chat. The managers can observe the performance report of each agent and implement gamification for rewarding agents for their performance

How to integrate live chat software into your website?

After receiving login details for your LiveAgent account, you can integrate the live chat button on your website by copying and pasting a short HTML code. No additional software is required, but additional integrations are supported.

How secure is live chat?

LiveAgent provides combined security features for the safety and security of all its clients and subscribers: BAN IPs, 2-step verification, HTTPS Encryption, Multiple Data Centers, GDPR, API security

Tugiteenuse piletisüsteemid aitavad meeskondadel hallata suurt päringute mahtu üle mitme kanali ja võimaldab neil vastata päringutele kiirelt ja teadlikult.

Tugipiletite süsteem

Tekst tutvustab erinevaid tugitarkvara lahendusi, mida ettevõtted saavad kasutada oma klienditeeninduse protsesside haldamiseks. Vivantio aitab meeskonda hallata, HaloITSM tagab ITIL protsesside kooskõla ja Hiver võimaldab kiiret ja empaatilist tegutsemist Gmaili-põhiselt. Gorgias aga konsolideerib kliendi andmed ühte kohta, et hõlbustada tugiteenuste pakkumist. Hinnad varieeruvad vastavalt funktsioonidele ja kasutajate arvule.

Sõida finišisse ja võida auhind – klientide rahulolu koos kiireima reaalajavestluse vidinaga turul.

Reaalajavestlus autotööstuse jaoks

LiveAgent on tarkvara, mida saab kasutada rahulolu suurendamiseks ja müügiedendamiseks jaemüügi, meelelahutus- ja e-spordi tööstuses. See pakub reaalajavestlust, kohandatavaid vestluskutseid ja e-posti turundusvõimalusi, sealhulgas toote allahindluse e-kirja mallid. Müügi- ja klienditoe automatiseerimine võib parandada tootlikkust, kuid liigne automatiseerimine võib olla kahjulik. LiveAgent pakub õigeid lahendusi. Reaalajavestlus on automüüjatele kasulik, sest see võimaldab koguda olulisi kontakte, vähendada ostust loobumise määra, analüüsida kasutajate määra ja kasvatada suhteid. Reaalajavestlus on väärtuslik osa mitmekanalisest kasutajatoe süsteemist.

Andmete kogumine kliendiküsitluste kaudu ja andmete analüüsimine annab Teile olulise ülevaate. Siit saate teada, kuidas seda luua.

Kuidas läbi viia kliendiküsitlust

Artiklis räägitakse klientide tagasiside tähtsusest ja selle organiseerimisest, sh segmenteerimisest vastavalt erinevatele kriteeriumidele nagu tööstus, piirkond jne. Soovitatakse jagada tagasisidet meeskonnaga ning premeerida kliente nende tagasiside eest. Samuti mainitakse LiveAgenti pakutavaid lahendusi ja Nicereply tööriistu kliendiküsitlusteks.

Kliendikaebuste haldamise süsteem pakub kõikehõlmavat klienditoe lahendust, mis muudab Teie suhtluskanalid sujuvamaks. Leidke oma ettevõtte jaoks turu parim süsteem.

Kliendikaebuste haldussüsteem

Tõhus kliendikaebuste haldamine hõlmab kaebuste jälgimist nii reaalajas vestluse, kõnekeskuse kui ka sotsiaalmeedia halduse kaudu. Kliendiportaalid ja teadmusbaasid aitavad klientidel ise probleeme lahendada. Süsteem peaks sisaldama ajatempleid, eskaleerimise funktsioone, klientide kontaktandmete kogumist ning teavitamiste saatmist kaebuste haldamisega seotud osapooltele. Iseteenindusportaali automaatilised funktsioonid ja hübriidpileti süsteem suurendavad klientide rahulolu ning kliendiülevaated aitavad parandada teenuse kvaliteeti.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo