Reaalajas vestlus start-up ja väikeettevõtetele

Avaldage oma klientidele muljet ja suurendage nende rahulolu.
 • ✓ Pole seadistamise tasu   
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Päise animatsioon
Klienditoe tarkvara

Igasuguse suurusega ettevõtetelt oodatakse tänapäeval klientide nõudmiste kiiret rahuldamist, mõnel juhul isegi enne, kui kliendid suudavad oma soovi välja mõelda.

Pikk ooteaeg, kas siis traditsioonilise kaupluse järjekorras või paki kättetoimetamiseks ja seejärel viivitamatu klienditoe puudumine, valmistab paljude klientide jaoks sageli ebamugavust ja on kaebuste põhjuseks.

Start-up või väikeettevõttena on teie äriplaan tõenäoliselt keskendunud parima kliendikogemuse pakkumisele ja konkurentsieelise saavutamisele oma niššis.

Suurepärase veebipõhise klienditeeninduse pakkumise tähtsus ei ole enam ettevõtte kõrvalhuvi, vaid peamine motivatsioon edu saavutamiseks.

Klientide kõrge rahulolu saavutamise võti on tõhus kommunikatsioon klientide ja klienditoe vahel. Reaalajas vestlus on selle jaoks ideaalne digitaalne lahendus.

Aga reaalaajavestlus saab olla enamat kui lihtne vestluse tööriist.

Olete huvitatud rohkem teada saama?

Lähme aga.

Mis on reaalajas vestluse tarkvara?

Mistahes suurusega ettevõtete jaoks on veebisait tema kaubamärgi esindatus internetis. Lõppude lõpuks on see koht, mida enamik kliente külastavad, kui nad ettevõtte toodete ja teenustega kokku puutuvad – seetõttu on olulise tähtsusega sellise tööriista soetamine, mida tarbijad saavad mugavalt kasutada, et võtta sirvimise ajal ühendust teenindajatega. 

Reaalajas vestlus muudab suhtluse vormi tüütust telefonivestlusest või e-kirja kirjutamisest kiirsõnumite platvormiks. Seega nõuab see klientide vähimat pingutust, et saada küsimustele vastuseid vaid ühe nupuvajutusega.

Kuidas ja kus ilmub teie veebisaidil väike vestlusnupp sõltub kasutaja eelistustest. Tavaliselt on see sisseehitatud enim külastatavatele lehtedele. Näiteks on heaks võimaluseks tellimuse vormistamise leht, sest just seal on klientide loobumismäär sageli kõrge.

Nupu kujundusvõimalused on laialdased – alates animatsioonist kuni nupu tüübi ja stiilini. Kõik eelkujundatud mallid on saadaval isikupärastamiseks galeriis. Kui te ei leia endale meeldivat stiili, saate luua kohandatud kujundust, laadides üles pildi või sisestades HTML-koodi.

Mõned firmad loobuvad inimeste olemasolust klienditeenindusest, eelistades kogu kommunikatsiooni automatiseerimist. Ja kuigi reaalajas vestlus toetab automatiseerimist mitmel viisil, on ikkagi oluline, et teisel pool ekraani oleks vestluse operaator. Ja see on just see, mis teeb kogu kogemuse personaliseeritumaks.

LiveAgent Live Chat Demo | Live Agent02:16Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo
Live Agent

Sel hetkel käivad teie peas ilmselt sellised mõtted nagu: “See kõik on tore ja hea, aga milleks mul seda vaja on?”. 

Lugege edasi, et teada saada.

Millised eelised on reaalajas vestlusel telefonikõne või meili ees?

Kättesaadavus ja kasutusmugavas on need kaks komponenti, mis täidavad klientide ettekujutuse usaldusväärsest ettevõttest.

Paljude klientide huvi toote ostmise või teenuse hankimise vastu läheks kaduma, kui kehv klienditeenindus häiriks nende ostukogemust. Rääkimata negatiivse tagasiside saamise tõenäosusest, mis võib kahjustada ettevõtte mainet.  

Tugi telefoni ja e-posti teel ei ole vananenud suhtluskanalid. Hoopis vastupidi. Numbrid näitavad siiski, et 79% klientidest eelistavad vestlust agentidega, sest see on teiste kanalitega võrreldes kiirem.

Strateegiline eelarve planeerimine on iga ettevõtte jaoks oluline, kuid start-up’idele ja väikettevõtetele on selle olulisus kahekordne. Reaalajas vestluse rakendamine klienditeeninduses toob paremat investeeringute tootlust (ROI), sest see on märkimisväärselt odavam ja põhjustab väiksemaid kulusid.

Isegi väikese eelarvega saate soetada piiratud funktsioonidega, kuid siiski väga tõhusa vestluse tööriista tasuta. Teie klienditeeninduse operaatorid saavad koordineerida mitut reaalaja vestlust, säästes ettevõtte jaoks väärtuslikku aega ja ressursse. See võimaldab teil suunata oma tähelepanu jätkusuutliku müügi- ja turundusstrateegia optimeerimisele ja koostamisele.

Kuidas saavad start-up’id ja VKE’d kasu reaalajas vestlust rakendamisest?

Every contact we have with a customer influences whether or not they’ll come back. We have to be great every time or we’ll lose them.

Kevin Stirtz – Author of More Loyal Customers

Ettevõtte, mis seab kliendid esikohale – on ettevõtte, mis mõistab, kui väärtuslikud on kliendid.

Suhteturundus teadvustab, et pikaajaliste sidemete loomine klientidega on odavam ja toob rohkem tulu. Kuid alles alustavate ettevõtete jaoks on kriitilisem tegur uute kontaktide (liidide) ja potentsiaalsete klientide ligimeelitamine ja nende muutmine teenuste või toodete eest maksvateks klientideks.

Benefits of Live Chat and How to Use It | Live Agent05:52Youtube video: Benefits of Live Chat and How to Use It
Live Agent

Kuigi start-up ja väikeettevõtteid arvatakse sageli ühte patta, ei ole nende eesmärgid tegelikult samad.

Reaalajas vestlust saab rakendada klientide teekonna kolmes erinevas etapis, mis annab nii idufirmade kui ka VKE-de tugimeeskondadele täiendavat võimsust ja vastab nende konkreetsetele eesmärgidele:

 • Teeninduse tugi
 • Müük ja lojaalsus
 • Turundus ja reklaam

Kompleksse kasutajatoe tarkvara osana pakub reaalajas vestlus oma kasutajasõbralike funktsioonide kaudu olulisi hüvesid.

Universaalne postkast/strong>: Klienditoe peamiseks eesmärgiks on pakkuda positiivset kliendikogemust iga kliendi ja kaubamärgi vahelise kontakti korral.

Näide universaalsest postkastist (kliki suurendamiseks)

Universaalse postkasti funktsioon võimaldab agentidel vaadata ja vastata vestlustele, mis on tulnud läbi mis tahes kommunikatsioonikanali. Sisseehitatud CRM salvestab ja säilitab kõiki kliendiandmeid paremaks tööprotsessi organiseerimiseks ja selle võimalusi saab hiljem suurendada täiendava CRM tarkvara integreerimisega.

Proaktiivsed vestluskutsed: Eraldi kasutatuna või kombineerituna teiste funktsioonidega saab see aidata märkimisväärse investeeringute tootluse (ROI) kasvule. Veebisaidile külastamisel kliendi poolt, saate seadistada ajareegli kutse ilmumiseks või paigutada selle kindlale lehele. See on nagu kauplusesse sisenemine, kus teid tervitab abivalmis ja naeratav töötaja.

Saate isegi luua mitut vestluskutset ja suunata need erinevat tüüpi klientidele.

Vestluskutsete galerii
Näide vestluskutsete galeriist (kliki suurendamiseks)

Kui te juhite rahvusvahelist ettevõtet, saate seadistada vidinat teie eelistatud keelele. Samamoodi nagu vestlusnupul, on ka proaktiivse vestluskutse kujundus, sõnum ja stiil kohandatav ja kõiki templeid saab leida galeriist.

Sisestatava teksti reaalajavaade: Agentide proaktiivsus on see, mida kliendid väärtustavad. Vestluse sessiooni ajal saavad agendid näha, mida kliendid enda vestlusaknasse reaalajas trükivad ja valmistuda iga päringu lahendamiseks juba enne “Saada” vajutamist kliendi poolt.

Sisestatava teksti reaalajavaade

Vestluste jaotamine: Saate parandada agentide töö tõhusust ja kindlustada, et õiged agendid suhtleksid valitud klienditega. Valige kolme etteantud suunamisvõimaluse hulgast – juhuslik määramine, helista kõigile, maksimaalne koormus. Kui töökoormus muutub liiga suureks, saate määrata maksimaalse ootejärjekorra ja anda sellega agentidele veidi hingamisruumi.

Vestluste jaotamine
Näide vestluste jaotamisest (kliki suurendamiseks)

Vestluseelne ja offline vorm: Start up’ina või väikeettevõtjana on teie üheks peamiseks eesmärgiks luua klientide kontaktnimekiri ja saada rohkem liide.

Saate seadetes aktiveerida vestluseelse vormi funktsiooni kliendilt kontaktandmete automaatseks küsimiseks vestluse alguses.

Offline vorm tagab selle, et klient saaks teie teenindusmeeskonnaga ühendust ka töövälistel aegadel, hoides kliendituge live’is 24/7.

Vestlusjärgne küsitlus: Klientide arvamused ja tagasiside on start up’ide ja väikeettevõtete jaoks väga olulised, sest aitavad brändil areneda ja pakuvad võimalust töötada ettevõtte taktika ja strateegiaga. Laske enda ostjatel anda tagasisidet vestlusele, toodetele või agendi töö tõhususele.

Agendi hindamine
Näide agendi hindamisest (kliki suurendamiseks)

Positiivset tagasisidet klientidelt saab kasutada sotsiaalse tõendina ja avaldada veebisaidil soovituste saamiseks. Alternatiivselt, saadud andmeid saab kasutada sisu loomiseks, KKK jaotise juures või blogis. Lisaks võib see näidata varasemalt teatamata jäänud navigatsiooniprobleeme, mis aitavad teie veebisaiti optimeerida. Seda funktsiooni saate kasutada ka lojaalsuse ja usalduse loomiseks.

Kui klient taotleb, saate talle saata vestluse üleskirjutust, et olla nii läbipaistev kui võimalik.

Vestluse ülevaade: Vestluse ülevaade võimaldab teil vaadata ja koguda teavet veebisaidi külastaja asukoha ja URL-i kohta või näha veebisaidi sirvimisele läinud aega edaspidiseks kasutamiseks turundusstrateegias.

Veebisaidi jälgimine-vestluse ülevaade
Näide vestluse ülevaatest (kliki suurendamiseks)

Vestlusesse sisseehitatud jälgimise funktsioon: Kui soovite saada tõendeid uute klientide saamiseks tehtud tööst, saate jälgida reaalajas vestlusest üle tulnud klientide arvu Google Analytics abil.

Vestlusesse sisseehitatud jälgimise funktsioon
Näide vestlusesse sisseehitatud jälgimisest (kliki suurendamiseks)

Kui soovite rohkem teada saada, võite suunduda meie reaalajas vestluse funktsioonide lehele või avastada meie kliendiportaali.

Kuidas saavad reaalajas vestluse operaatorid vestlusi tõhusamalt läbi viia?

Agendid peavad keskenduma sellele, kuidas läheneda vestluse erinevatele nurkadele ja järgima veebietiketti.

 • Vestluse alustamine
 • Peatamine
 • Vestluse suunamine
 • Kaebustega tegelemine
 • Vestluse lõpetamine

Veebisuhtlus lubab paindlikkust ja loomingulisust teatud tasemeni. See on eriti ilme, kui tegemist on ettemääratud ja etteantud vastustega.

Need lühikesed tekstid on osa ühest suuremast script’ist, kuid neid saab kohandada iga olukorra ja vestluse jaoks. See vähendab vajadust kirjutada iga vastus käsitsi, seda eriti sageli esitatavatele küsimustele.

Etteantud sõnumid
Näide etteantud sõnumist (kliki suurendamiseks)

Agendid saavad välja töötada mitmeid vastuseid, mida saab salvestada, jagada ja kasutada mallidena kõikides osakondades. Seega, olenemata sellest, millise osakonna või meeskonnaliikmega klient vestleb, on õige toon ja keelekasutus kõikjal ühesugune.

Kas reaalajas vestlust saab kasutada ka ettevõttesisestel eesmäridel?

Ebatavapärane viis reaalajas vestluse kasutamiseks on väljaõpe. Vestlustarkvara kasutatakse peamiselt välisklientidega suhtlemiseks, kuid seda saab kasutada ka ettevõttesiseselt – töötajate suhtlusvahendina. 

Uute töötajate otsimine võib olla heidutav ülesanne. Kuid see protsess on keeruline mõlema poole jaoks. Potentsiaalsetel kandidaatidel on ka mõned küsimused, mida lihtsustatud ametikoha kirjeldus ei suuda katta. Ettevõtete omanikud ja värbamismeeskonnad saavad kasutada värbamise protsessi lihtsustamiseks reaalajas vestlust.

Reaalajas vestlus on suurepärane vahend, mida saab kasutada osakondade vaheliseks suhtlemiseks ja kaasamiseks. Seetõttu võib see olla abiks töötajate koolitamiseks. Igal osakonnal saab olla üks või mitu sisemist vestlusgruppi kiire toe pakkumiseks üksikisikutele või meeskondadele.

Ettevõttesisene vestlus
Näide ettevõttesisesest vestlusest

Kuidas paigaldada veebisaidile reaalajas vestluse tarkvara?

Reaalajas vestluse vidina integreerimiseks peaksite LiveAgent’is registreeruma, enda kontole sisse logima ning siis on lihtsalt vaja kopeerida ja kleepida lühike — ei ole vajadust täiendava tarkvara allalaadimiseks. Kui soovite integreerida kolmanda osapoole tarkvara või app’i, siis on ka see täielikult toetatud.

Kas reaalaavestlus on turvaline lahendus?

Arvukate päringute saamine kõikvõimalikelt erinevatelt platvormidelt võib tekitada märkimisväärset riski turvalisuses, mis on kogu aeg kõrgel tasemel. Iga ettevõte, kes soovib luua enda tugevat kohalolekut veebis, peab võtma vajalikke meetmeid enda ja oma klientide kaitsmiseks.

Selle jaoks saate visata pilgu peale meie turvafunktsioonide lehele või uurida rohkem LiveAgent’i turvalisuse privaatsuseeskirjadest.

Ei ole kindel, kas reaalajas vestlus on teie ettevõtte jaoks sobilik tööriist?

Alustage 14-päevast prooviperioodi ja liituge 35 000 teise ettevõtega, kes LiveAgent’it juba kasutavad. Krediitkaarti ei ole vaja.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Kui soovite näha kõiki meie taskukohaseid plaane, mis pakuvad täiendavaid funktsioone, külastage meie hinnakirja.

Teadmusbaas

Kui soovite rohkem teada saada, minge täiendava info saamiseks meie teadmusbaasi.

Business Solution for Startups and SMBs

Learn how multi-channel help desk software benefits Startups and SMBs.

FAQ

What is live chat software?

Live chat is a digital communication channel activated by clicking on a small chat widget embedded strategically on the website. The design of the button is based on the user's or company's preferences.

What advantages does live chat have over the phone or email?

Live chat provides customers convenient access to support agents without the need to leave the website. Companies can use a free chat tool with limited features even on a small budget but still deliver instant online support.

How can Startups and SMbs benefit from using live chat?

Utilizing live chat and its features during the three distinct stages of the customers' journey can empower both Startups and SMBs to grow their business, modify their strategies and reach their individual goals.

How can live chat operatives conduct chat sessions?

Agents should focus on handling different conversation points and following online etiquette rules while keeping their professionalism and human touch.

 • Partly

  Roman Bosch

  Partly

  On tõeline nauding kasutada suurepärast portaali, mis täiendab meie klienditeenindust.

 • HostingAdvice.com

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  LiveAgent annab meie agentidele jõu pakkumaks paremat, kiiremat ja täpsemat tuge.

 • covomo

  Karl Dieterich

  Covomo

  LiveAgent aitas meil saavutada 2 olulist eesmärki: suurendada kliendirahulolu ja müüki.

 • HEWO

  Hendrik Henze

  HEWO Internetmarketing

  Oleme LiveAgent lahendust kasutanud Augustist ning oleme väga rahul.

 • WebMaster Deals

  Razvan Sava

  Webmaster Deals

  Alates LiveAgent kasutamisest on meie vastamise aeg tõusnud 60%.

 • XperienceHR

  Taras Baca

  XperienceHR

  Meie maksvate klientide osakaal läks ülesse 325% esimese kuu jooksul, kui alustasime aktiivselt LiveAgent kasutamist.

 • TAZAR Group

  Andrej Ftomin

  TAZAR Group

  Ma pean ütlema, et ma ei ole kunagi kogenud niivõrd professionaalselt lähenemisviisi klientidele

 • The Workplace Depot

  Matt Janaway

  The Workplace Depot

  Me leiame, et LiveAgent on vaieldamatult parim reaalajavestluse lahendus.

 • CSI Products

  Viviane Carter

  CSI Products

  Me kasutame LiveAgenti kõikidel meie e-kaubanduse veebilehtedel. Tööriista on lihtne kasutada ja see parandab meie produktiivsust

 • Lucky Bike

  Christian Lange

  Lucky-Bike

  LiveAgenti abil saame pakkuda oma klientidele tuge kõikjal.

 • Projure

  Jens Malmqvist

  Projure

  Ma võin soovitada LiveAgenti kõigile, kes on huvitatud oma klienditeenindust paremaks ja efektiivsemaks tegema.

 • Websignal

  Catana Alexandru

  Websignal

  Ma olen kindel, et me veedaksime 90% oma päevast e-kirjade sorteerimisega, kui meil ei oleks LiveAgent'it.

 • All British Casino

  Jan Wienk

  All British Casino

  Tänu LiveAgent'ile suudame oma mängijad rahul hoida, pakkudes neile tõhusamat tuge, mille tulemuseks on kõrgemad tagasipöördumise määrad.

 • Norske Automaten

  Allan Bjerkan

  Norske Automaten

  LiveAgent on usaldusväärne, mõistliku hinnaga ja lihtsalt suurepärane valik igale kiireloomulisele online-ärile!

 • Study Portals

  Sissy Böttcher

  Study Portals

  Meile meeldib see, sest seda on lihtne kasutada ja see pakub suurepärast funktsionaalsust, näiteks kasulikke aruandlusfunktsioone.

 • TypoAssassin

  Peter Koning

  TypoAssassin

  Meile meeldib LiveAgent - see muudab meie klientide toetamise lihtsaks.

 • Factorchic

  Aranzazu F

  Factorchic

  Soovime pakkuda oma klientidele parimat tuge. Seepärast valisime LiveAgent'i.

 • MyFutureBusiness

  Rick Nuske

  MyFutureBusiness

  LiveAgent'i meeskond avaldab jätkuvalt muljet alates süsteemi seadistamisest kuni järjepideva toe pakkumiseni ja kõigele, mis jääb nende vahele.

 • 123 Nakup

  Vojtech Kelecsenyi

  123-Nakup

  LiveAgent säästab meile iga päev sadu väärtuslikke minuteid, sest klienditeenindus on selge ja korrektne.

 • Betconstruct

  Rafael Kobalyan

  Betconstruct

  Piiramatu arv agente, e-posti, sotsiaalmeedia ja telefoni integreerimine. Seda kõike vähem, kui me oma eelmise teenusepakkuja puhul maksmime.

 • Atomer

  Martin Drugaj

  Atomer

  Oleme kasutanud LiveAgent`i alates 2013 aastast. Me ei kujuta ette töötamist ilma selleta.

 • AVMarket

  Ivan Golubović

  AVMarket

  See on kulutõhus lahendus, mis aitab Teid suure hulga tugiteenuse päringutega läbi erinevate kanalite.

 • tekRESCUE

  Randy Bryan

  tekRESCUE

  LiveAgent on nii lahe. Koos väga vähese hulga aja ja pingutusega sain selles kenasti jooksma kõigest mõne minutiga.

 • Marietta Corporation

  Timothy G. Keys

  Marietta Corporation

  Ma soovitan väga LiveAgent'i toodet, mitte ainult Kayako alternatiivina, vaid palju parema lisandväärtusega lahendusena.

 • eFortuna

  Mihaela Teodorescu

  eFortuna

  Tugimeeskond reageeris alati kiiresti ja pakkus kiires korras rakendatavaid lahendusi.

 • TrustPay

  Hilda Andrejkovičová

  TrustPay

  See aitab meil piletid kategoriseerida ja jälgida statistiliselt, mida meie kliendid kõige rohkem vajavad.

 • Nay

  Alexandra Danišová

  Nay

  Meie arvates on LiveAgent suurepärane vahend klientidega suhtlemiseks.

 • m:zone

  Samuel Smahel

  m:zone

  LiveAgent kiirendas meie suhtlust klientidega ja andis meile võimaluse nendega ka vestelda.

 • Volterman

  David Chandler

  Volterman

  Lihtsalt öeldes – LiveAgent trumpab üle kõik sama või isegi kõrgema hinnatasemega olevad süsteemid.

 • Caucasus Communications Service

  David Chandler

  Caucasus Communications Service

  See ei olnud mitte ainult üllatavalt kuluefektiivne variant, vaid ka täis funktsioone, mis töötasid kohe peale süsteemi kasutusele võtmist.

Suhelge mitteaktiivsete klientide või tellijatega uuesti. Tutvuge meie tasuta uuesti kaasamise meilimalle müügi parandamiseks.

Uuesti kaasamise meilimallid

Tekst räägib erinevatest võimalustest klientide tähelepanu köitmiseks ja müügi suurendamiseks, sealhulgas potentsiaalsete klientidega kontakti säilitamisest, lojaalsusprogrammide ning allahindluste ja sooduspakkumiste kasutamisest. Lisaks tõstetakse esile klienditoe olulisust ning räägitakse erinevatest meetoditest klientide tagasiside kogumiseks. Oluline on hoida ühtlast tooni ja olla kokkuvõtlik, et klientide tähelepanu säilitada.

Mis on kliendisuhtlus? Suhtus ettevõtte ja kliendi vahel algab sellest, kui viimane tõstatab sedeli. Lugege rohkem.

Kliendisuhtlus

LiveAgent salvestab kliendisuhtluse ja kasutab mobiilirakendusi, hübriid sedelivoogusid ja automatiseerimise reegleid automaatseks sedelite jaotamiseks. LiveAgent pakub kvaliteetset klienditeenindust vestlusnupu abil, mida on võimalik kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele. Klienditeenindajatel on oluline suhelda klientidega ja kasutada juhtumite mallide abil lihtsustatud juhtumite aruandlust.

Tugiteenuse piletisüsteemid aitavad meeskondadel hallata suurt päringute mahtu üle mitme kanali ja võimaldab neil vastata päringutele kiirelt ja teadlikult.

Tugipiletite süsteem

Tekst tutvustab erinevaid tugitarkvara lahendusi, mida ettevõtted saavad kasutada oma klienditeeninduse protsesside haldamiseks. Vivantio aitab meeskonda hallata, HaloITSM tagab ITIL protsesside kooskõla ja Hiver võimaldab kiiret ja empaatilist tegutsemist Gmaili-põhiselt. Gorgias aga konsolideerib kliendi andmed ühte kohta, et hõlbustada tugiteenuste pakkumist. Hinnad varieeruvad vastavalt funktsioonidele ja kasutajate arvule.

Kas peate kirjutama kaaskirja klienditeenindaja ametikohale? Vaadake neid klienditeeninduse esindaja kaaskirjade näiteid, et hankida näpunäiteid oma isikliku kirja meisterdamiseks.

Klienditeeninduse esindaja kaaskirja mallid

Klienditeeninduse kaaskiri on võtmeks unistuste klienditeeninduse töökoha saamisel. Õige kaaskiri võib potentsiaalsetele tööandjatele näidata, et olete selle töö jaoks ideaalne kandidaat. Pealkiri peaks olema spetsiifiline kõnealuse töökoha ja kandideeritava ettevõtte suhtes ning alati tuleks lisada kontaktandmed ja saatmise kuupäev. Kirjas tuleks tutvustada end ja oma kogemusi, kirjeldada oma klienditeeninduse oskusi, rääkida oma tulevikueesmärkidest ning lõpetada professionaalse märkusega. CV ja sertifikaadid tuleks lisada manustena.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo