Reaalajavestlus haridusasutuste ja mittetulundusühingute jaoks

Avaldage oma klientidele muljet ja suurendage nende rahulolu.
 • ✓ Pole seadistamise tasu   
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Päise animatsioon
Klienditoe tarkvara

Isiklike sidemete loomine on haridusasutuste ja mittetulundusühingute jaoks üks nurgakive. See tugineb õpilaste, annetajate või sidusrühmade huvile, mainele ja toetusele.

Digitaalne kommunikatsioon avas ukse uutele võimalustele üliõpilaste sisseastumisel ülikooli, planeerimisel ja rahakogumise strateegias.

Reaalajavestlus on ideaalne tööriist iga asutuse jaoks, mis otsib võimalust klienditeeninduse kaasajastamisele ja pikaajaliste suhete loomisele.

Mis on reaalajavestlus?

Kui te ei tea, mis täpselt see reaalajavestlus on, võiksime selle jagada kolmeks oluliseks komponendiks, mis koos moodustavad ühe tervikliku suhtluskanali.

Reaalajavestluse tarkvara on üks osa keerulisest, mitmekanalisest kasutajatoe tarkvarast, mis hõlmab ticketingi süsteemi, kõnekeskust, sotsiaalmeedia võrgustike, teadmusbaasi, kliendiportaali ja palju muud.

Reaalajavestluse tarkvara pakub pakub klienditeenindusele mitmeid funktsioone, mis annavad neile eelise teiste suhtluskanalite ees veebipõhiste päringute tegelemisel.

Benefits of Live Chat and How to Use It | Live Agent05:52Youtube video: Benefits of Live Chat and How to Use It
Live Agent

Reaalajavestluse tööriist on brauseripõhine sõnumiaken, mis aktiveerub klõpsates vestluse vidinale – vestlusnupule. See on täielikult kohandatav ja kasutajasõbralik funktsioon, mida on lihtne teie veebilehele paigaldada.

Muuda vestlusnuppu
Näide vestlusnupust (kliki suurendamiseks)

Iga vestlusnupu jaoks eelkujundatud stiili, animatsiooni jne saab leida vestlusnupu galeriist või luues seda täielikult nullist, rakendades teie enda koodi.

Vestlusnuppude galerii
Näide vestlusnupu galeriist (kliki suurendamiseks)

Paigaldage vestlusnupp teie valitud lehtedele, näiteks registreerimise, KKK või annetuste alla, ja saate näha positiivseid tulemusi.

Reaalajavestluse tugi on teenus, mida organisatsioon saab pakkuda välisele publikule või sisemiselt selle töötajatele. See on kiireim viis iga veebikülastaja mure lahendamiseks, sest iga vestlus peetakse reaalajas vestluse operaatoriga, kus vestlusroboti asemel suhtleb külastajaga inimene.

Näide reaalajavestluse toest (kliki suurendamiseks)

Millised on reaalajavestluse eelised telefoni või e-posti ees?

Olgem ausad; telefon ega e-post ei kao veel niipea. Tegelikult on need endiselt eelistatuimad kanalid mitmete klientide jaoks. Selleks on mitmeid põhjuseid, kuid vaieldamatult on reaalajavestluse populaarsus tõusnud, sest kommunikatsioon interneti teel on saanud tavapäraseks.

Eriti on reaalajavestluse tarkvara omaks võtnud  Y-põlvkond. Üle 63% Y-põlvkonnast eelistab, et peamistele klienditoe päringutele oleks võimalik vastata reaalajavestluse kaudu.

Kuna kaasaegne vestlustarkvara muutub üha arenenumaks, on selle eelised telefoni või e-posti ees muutunud üha selgemaks.

Millised on need eelised?

Vaatame kolme põhilist

 • Vähendatud keskmine ooteaeg. Nii telefon kui ka e-kiri nõuavad kasutajalt märkimisväärseid jõupingutusi suhtlemiseks. Seejärel tuleb oodata telefoni ooteliinil, et agent kätte saada või kirjutada ja oodata vastust. Reaalajavestluses saab vastuse koheselt ja lisaks saavad agendid sinna lisada vajalike faile, nagu sisseelamisdokumendid või lepingud.
 • Multitasking. Agendid mõistavad, kui raske on pidevalt vahetada suhtluskanaleid (telefoni või e-posti vahel), et oma kliente aidata. Reaalajavestluse operaatorid saavad hõlpsasti hakkama mitme vestlusega, ilma et nende keskendumisvõime peaks katkema.

Tulemus? Väiksemad tegevuskulud ju kõrgem ROI, sest enam ei ole vaja võtta tööle suurt meeskonda kõikide kommunikatsioonikanalite haldamiseks.

Juhul, kui vestluste päringute arv muutub liiga suureks, saavad teie administraatorid seada igale agendile kindel number samaaegselt hallatavaid vestlusi või üldist maksimaalset ootejärjekorda.

 • Vähenenud ticketite arv. Ülekoormatus saabuvate kõnede või e-kirjadega on midagi, mis on kõigile klienditeeninduses töötavatele inimestele liigagi tuttav. Lisaks telefoni või e-posti teel saabuvate päringute lahendamine võtab tavaliselt kauem aega. Võimalus võtta ühendust oma tugimeeskonnaga otse veebilehelt

Kõik see on reaalajavestlusega võimalik, kogu suhtlus toimub teile mugavast kohast – arvutist, samal ajal kui teie väljavaated või püsikliendid sirvivad teie veebisaiti.

Kuigi arvuti ei ole isegi vajalik. Reaalajavestlus on optimeeritud mobiilidele ja teistele seadmetele ehk teie tiim saab vastada igast kohast igale platvormile.

Millised on reaalajavestluse kasutamise eelised EDU ja MTÜ-de jaoks?

Go beyond merely communicating to ‘connecting’ with people.

Jerry Bruckner - author of The Success Formula For Personal Growth

Viimastel aastatel on haridus- ja mittetulundusettevõtted oma turundus- ja teenindusstrateegiates teinud olulisi muudatusi. Peamiseks tõukejõuks on tehnoloogia. Kuna ülemaailmsete sidemete loomine muutus lihtsamaks, kasvas ka rahvusvaheliste üliõpilaste või organisatsioonide huvi. 

Tõhus kommunikatsioon on lojaalsuse suurendamise võti.

Reaalajavestluse eelised haridusasutuste jaoks:

 • Aidake õpilasi taotlustega või muude toimingutega.
 • Nõuande andmine reaalajas
 • Ettepanekud erinevate kursuste jaoks
 • Suurem usaldus teie õppeasutuse ja selle üliõpilaskonna vastu
 • Õpilaste ja vanemate parem kaasamine
 • Taotluste ja sisseastunute arvu suurenemine

Benefits of Live Chat and How to Use It | Live Agent05:52Youtube video: Benefits of Live Chat and How to Use It
Live Agent

Reaalajavestluse eelised MTÜ jaoks:

 • Suurem annetajate kaasatus
 • Lähenemiste kohandamine erinevatele põlvkondadele
 • Annetuste stabiilne laekumine vastutasuks heale teeninduskogemusele
 • Parem mõistmine annetajate ja teie asutuse vahel
 • Andmete kogumine teie järgmise rahakogumisstrateegia jaoks 
 • Juhendage oma annetajaid erinevate otsustusetappide kaudu, näiteks annetusprotsessi ajal.

Milliseid reaalajavestluse funktsioone saavad haridusasutused ja MTÜ-d kasutada klienditoe strateegias?

Väga oluline on säilitada annetajatest üksikisikute või ettevõtete või üliõpilaste andmed ja profiilid järgmiste rahakogumis-, huvirühmade või sisseastumise strateegiate osana.

Näide universaalsest postkastist (kliki suurendamiseks)

Iga vestlussessioon või sõnum teisendatakse ticketiteks ja salvestatakse universaalsesse, jagatud postkasti. Teie agendid saavad koguda ja säilitada vestlusest saadud andmeid tänu sisseehitatud CRM-ile. Selliselt saab vestlusele vastata iga agent, sest neil on igal ajal ligipääs juba eelnevalt saadud vajalikule informatsioonidele

Üks olulisemaid ja mitmeotstarbelisemaid funktsioone – proaktiivne vestluskutse, on hüpikaknas veebisaidi külastajale ilmuv personaliseeritud kutse või sissejuhatus.

Vestluskutsete galerii
Näide vestluskutsete galeriist (kliki suurendamiseks)

Reaalajavestluse külastajate URL-i jälgimise funktsiooniga, saate külastajaga ühendust võtta ja neile abikätt pakkuda. Agendid saavad luua üksikuid või mitmeid kutseid või lülitada need täielikult välja ajaks, kui kõik agendid on teiste vestlustega hõivatud.

Reaalajavestluse külastaja praegune URL
Näide veebisaidi külastaja jälgimisest (kliki suurendamiseks)

Valikuline, kuid kasulik funktsioon agentidele, kes soovivad olla kliendist üks samm ees. Vestluse alustamisel saab agent jälgida, mida klient trükib ja valmistada vastus ette juba enne sõnumi saatmist kliendi poolt.

Sisestatava teksti reaalajavaade

Ettemääratud vastused lihtsustavad töövoogu, kasutades salvestatud ja etteantud lühikesi tekstivastuseid kõige sagedamini esitatavatele küsimustele. 

Ettemääratud sõnumid
Näide ettemääratust sõnumist (kliki suurendamiseks)

Vestluse suunamine on oluline, kui vestlus peaks jõudma asjakohase teaduskonna õigesse osakonda või kampaania projektimeeskonda. Agendid või vestluse administraatorid saavad valida kolme etteantud suunamisvõimaluse vahel, et tagada kiire ja täpne suhtlus:

 • Juhuslik määramine
 • Helista kõigile
 • Maksimaalne koormus
Vestluste jaotamine
Näide vestluste jaotamisest (kliki suurendamiseks)

Sildid saab lisada kas käsitsi või automaatselt konkreetsetele sõnadele või lausetele, luues seeläbi individuaalse töövoo üksiku agendi jaoks. 

Sildid-funktsioon-LiveAgent
Näide siltidest (kliki suurendamiseks)

Võimaldab saada klientide sisendit ja tagasisidet ning agentide töö tõhususe või vestluse üldise rahulolu hindamist.

Agendi hindamine
Näide agendi hindamisest (kliki suurendamiseks)

Õpilased, valijad või annetajad võivad tulla maailma eri paikadest. Reaalajavestlus võimaldab teie asutusel muutuda tõeliselt globaalseks, kasutades keelele kohandatavad vidinad.

Näide mitmekeelse vestluse vidinast (kliki suurendamiseks)

Veelgi parema personaalse klienditeeninduse jaoks saate kasutada samaaegselt nii videot kui ka vestlust. Seadistamine käib samamoodi nagu vestlusnupu puhul – reaalajavestluse videonuppu saab paigutada veebisaidi kindlatele lehekülgedele.

Mockup-brauseripõhine reaalajas videovestlus
Näide videovestlusest (kliki suurendamiseks)

Kui te soovite näha kõiki meie tasukohaseid plaane, kus kajastuvad täiendavad funktsiooni, suunduge meie hinnakirja lehele.

Millised on vestluse suunised ja reeglid? 

Vestlused varieeruvad sõltuvalt olukorrast, kuid veebipõhises suhtluses tuleb järgida mõningaid protokolle ja reegleid. 

Üksikisikuna või grupis peab iga vestluse operaator omama kõiki kienditeeninduse osusi, alates keerukamatest nagu arvutioskus, grammatika või kirjutamise kiirus kuni lihtsamate oskusteni nagu empaatia ja kannatlikkus. Need kõik moodustavad täieliku veebivestluse etiketi.

Etiquette in Live Customer Support | Live Agent01:13Youtube video: Etiquette in Live Customer Support
Live Agent

Reaalajavestluste kaudu toimub kiire teabevahetus, seega peavad agendid olema oma valdkonna asjatundjad. Teadmusbaasi rakendamine ja haldamine võib olla suurepärane teabeallikas nii agentide kui ka nende klientide jaoks, kes eelistavad iseteenindust traditsioonilisele klienditoele

Stand out from your competitors with a strong
customer-centric culture​

kas klienditoe teenuse sisseostmine võib olla haridusasutustele ja MTÜ-dele kasumlik?

Üha enam muutub tavapärasemaks, et ettevõte või asutus ostab klienditeeninduse meeskonnad sisse.

Peamisteks motivaatoriteks on ajajuhtimine, eelarveprobleemid ja töökoormuse jaotamine. Enamik haridusasutuse ja MTÜ-sid ei kasuta tohutuid tugimeeskondi ega tööta ööpäevaringselt, seega on nende tugitunnid piiratud. Õnneks on just sel põhjusel olemas spetsialiseerunud keskused. 

Lisateabe saamiseks LiveAgent’i konto teenuste sisse ostmiseks vaadake siia.

Kuidas paigaldada veebisaidile reaalajavestluse tarkvara?

Reaalajvestluse nupu veebisaidile paigaldamine on sama lihtne nagu 2+2. Peaksite LiveAgent’is registreeruma, enda kontole sisse logima ning siis on lihtsalt vaja kopeerida ja kleepida lühike HTML kood.

Teate, mis on veel suurepärane? Ei ole vajadust täiendava tarkvara installeerimiseks. Kui aga soovite integreerida oma süsteemiga kolmanda osapoole tarkvara klienditeeninduse kogemuse täiustamiseks, siis seda võib teha kohalike või Zapier teenuste abil.

Turvalisus

Kaitske oma õpilaste ja annetajate andmeid. LiveAgent’i kombineeritud turvafunktsioonid hoiavad teie meeled rahulikuna, teades, et kõik nende andmed on turvaliselt hoitud ja kaitstud. 

Siin on meie poolt pakutavad turvafunktsioonid.

Teadmusbaas

Nagu öeldakse: “Teadmised on võim”. Seda silmas pidades uuendatakse meie teadmusbaasi pidevalt uue teabega. Ja mitte ainult, lisaks julgustame ka meie tellijaid panustama või looma kogukonda meie kliendiporaali kaudu.

 

LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today | Live Agent01:12Youtube video: LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today
Live Agent

Still not convinced?

Start a free-14 day trial, no credit card required.

FAQ

Can live chat be used for internal purposes as well?

Not only can live chat be a highly useful communication tool for external purposes, but recruiters and employers can utilize it internally for onboarding and training processes.

How to integrate live chat software into your website?

No need to download any additional software, live chat is immediately accessible after signing up. Integration is done by copying and pasting a short HTML code.

Is live chat a secure solution?

Anyone with a goal of a strong online presence has to take the necessary steps to ensure the protection of its business and customers. For that reason, LiveAgent has implemented various security features: BAN IPs, 2-step verification, HTTPS Encryption, Multiple Data Centers, GDPR.

Tugiteenuse piletisüsteemid aitavad meeskondadel hallata suurt päringute mahtu üle mitme kanali ja võimaldab neil vastata päringutele kiirelt ja teadlikult.

Tugipiletite süsteem

Tekst tutvustab erinevaid tugitarkvara lahendusi, mida ettevõtted saavad kasutada oma klienditeeninduse protsesside haldamiseks. Vivantio aitab meeskonda hallata, HaloITSM tagab ITIL protsesside kooskõla ja Hiver võimaldab kiiret ja empaatilist tegutsemist Gmaili-põhiselt. Gorgias aga konsolideerib kliendi andmed ühte kohta, et hõlbustada tugiteenuste pakkumist. Hinnad varieeruvad vastavalt funktsioonidele ja kasutajate arvule.

Kas peate kirjutama kaaskirja klienditeenindaja ametikohale? Vaadake neid klienditeeninduse esindaja kaaskirjade näiteid, et hankida näpunäiteid oma isikliku kirja meisterdamiseks.

Klienditeeninduse esindaja kaaskirja mallid

Klienditeeninduse kaaskiri on võtmeks unistuste klienditeeninduse töökoha saamisel. Õige kaaskiri võib potentsiaalsetele tööandjatele näidata, et olete selle töö jaoks ideaalne kandidaat. Pealkiri peaks olema spetsiifiline kõnealuse töökoha ja kandideeritava ettevõtte suhtes ning alati tuleks lisada kontaktandmed ja saatmise kuupäev. Kirjas tuleks tutvustada end ja oma kogemusi, kirjeldada oma klienditeeninduse oskusi, rääkida oma tulevikueesmärkidest ning lõpetada professionaalse märkusega. CV ja sertifikaadid tuleks lisada manustena.

Tagasilükkamine või olla tagasilükatud on raske, tehke seda õigesti nende LiveAgenti erinevate olukordade jaoks loodud keeldumiskirja mallidega.

Tagasilükkamise kirja mallid

Artiklid räägivad sellest, kuidas kliente paremini teenindada ja nendega suhtlust arendada. Uute klientide tervitamisel on oluline roll tervitusmeilil, mis suurendab kasutajate seotust ja brändilojaalsust. Kliendi rahulolu ja nende ootuste täitmine on äärmiselt oluline ning tagasiside abil tuleks teha muudatusi vastavalt. Nicereply pakub selleks tööriistu.

Vähendage kulusid uute klientide võitmiseks ja suurendage oma strart-up'i või väikeettevõtte kliendi eluea väärtust reaalajas vestluse tarkvara abil.

Reaalajas vestlus start-up ja väikeettevõtetele

Reaalajas vestlus on veebipõhine lahendus klientide mugavaks kommunikatsiooniks ettevõttega. Reaalajas vestluse tarkvara on lihtne ja kasutajasõbralik lahendus, mis aitab ettevõtetel pakkuda suurepärast klienditeenindust ja konkurentsieelist. Vestlusnuppu saab kujundada vastavalt eelistustele ja lisada enim külastatavatele lehtedele. Reaalaajavestlse tarkvara võib olla ka automaatne.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo