Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Reaalajavestluse tarkvara agentuuridele

Impress your customers and increase their satisfaction.

 • ✓ No setup fee   
 • ✓ Customer service 24/7    
 • ✓ No credit card required    
 • ✓ Cancel any time
Meie kliendid
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Päise animatsioon
Klienditoe tarkvara

Reaalajavestlus on üks kiiremaid ja usaldusväärsemaid tugiteenuseid, mida agentuurid saavad oma klientidele pakkuda. Tänapäeva tehnoloogiliselt arenenud maailmas ei ole lihtsalt võimalus istuda ja oodata, kuni kliendid ühendust võtavad. Meie olevik on eneseotsingute ajastu ja paljud kasutajad uurivad iga saiti enne registreerimist üksikasjalikult.

Kuid isegi kõige tehniliselt andekamad ja arenenumad kasutajad vajavad aeg-ajalt abi. Eeldatakse, et ettevõtted peaksid vajadusel abi andma kohe, eelistatavalt reaalajas. Ja just seda saabki reaalajavestlus pakkuda.

Reaalajavestlus
Näide reaalajavestlusest

Miks peaks teie agentuur pakkuma reaalajavestluse funktsiooni?

Agentuure on mitmesuguseid, seega erinevad ka nende eesmärgid – turundus, reklaam, personalitöö jne. Ühiseks on neil kõigil dünaamiline klientuur, kes vajab hädasti kiiret ja otsest vastust enda küsimustele ja päringutele.

Kaasaegsed kasutajad ei ole kannatlikud. Üks uuring väidab, et võimalus kaasata klient vestlusesse on umbes 10 minutit. Selle aja möödudes kaotatakse potentsiaalsed kliendid. Siinkohal tulebki appi reaalajavestlus.

Põhjus reaalajavestluse kasutamiseks on ilmselge. See tagab parima investeeringute tootluse kui ükski teine suhtluskanal ja kõrgeima tarbijate rahulolu määra – 92%.

Klientide esimeseks sooviks on rääkida reaalse inimesega internetis, samal ajal sirvides veebilehte või mõnda ülesannet lõpuni viies.

Veebilehe sirvimine võib olla väga koormav. Reaalajavestlus pakub abi nii aktiivsete kui ka proaktiivsete lahenduste puhul. Proaktiivsete kutsete abil saate mööda minna kliendi vastumeeldusest rääkida tugimeeskonnaga. Telefon ja e-post on endiselt olulised suhtlemisvõimalused, kuid reaalajavestluse abil saate vähendada nende kasutamise vajadust. Selle tulemusena väheneb sissetulevate päringute hulk, sest agendid saavad päringuid lahendada aktiivse suhtluse abil reaalajaavestluse aknas.

LiveAgent’i universaalne postkast võimaldab juurdepääsu kõikidele kommunikatsiooniküsimusetele ja -taotlustele, olenemata sellest, millise platvormi kaudu need on saadetud.

Varem on reaalajavestlust võetud kui lihtsat vidinat kuskil veebilehel, mida kliendid saavad soovi korral kasutada. Viimastel aastatel on aga paljud ettevõtted hakanud tunnustama selle funktsionaalsust turundus- ja konverteerimisvahendina.

Try it out

Start a free-14 day trial, no credit card required

Try LiveAgent

Kuidas on reaalajavestlus parem võrreldes telefoni ja e-postiga?

Klientidele tõhusa abi pakkumine on sageli väljakutsuv. Näiteks telefoni puhul võib järjekorras ootamine olla pikk. E-kirjadega on tüütu nende kirjutamine, saatmine ja lõpuks vastuse ootamine.

Kuidas reaalajavestlus kommunikatsiooni parandab?

 • Keskmine ooteaeg
 • Vähenenud e-kirjade maht
 • Kõrge konversioonimäär
 • Vähenenud ostust loobumise määr
 • Mugav suhtlemine
 • Suurem kaasamine
 • Kõrgem kliendirahulolu määr

Kuidas tagada seda, et agendid oleksid valmis reaalajavestluse kasutamiseks?

Klienditoe elutsükkel koosneb kolmest etapist:

 • Algaja
 • Kogenud töötaja
 • Professionaal

Klienditeeninduses alustavad tugiagendid üldiselt kogemuste omandamiseks telefonipäringutele vastamisega. Võimaluse korral peaksid reaalajavestluse päringutega tegelema ainult suurepärase kirjutamisoskusega agendid. Reaalajavestluse päringutele vastamine erineb oluliselt e-kirjadest. E-kirja koostamisel ei ole agendid tavaliselt ajaliselt piiratud. Teisalt on just see moment see, mis eristab reaalajavestlust e-kirjadest. Kirjutamine toimub vahetult. Võimaluse korral on alati toeks, kui kasutamiseks on olemas kontrollitud skript.

Milliseid funktsioone saab reaalajavestlusest leida?

Saadaolevate funktsioonide arv läheneb pea 100-le.

Igasugune kirjavahetus teie agentuuride ja klientide vahel salvestatakse ticketite kujul ühisesse, jagatud postkasti. Vestlusagent saab mõne klõpsuga ticketite süsteemist välja otsida mis tahes varasema vestluse. Iga kliendi profiil ja ajalugu on kohe kättesaadavad.

Universal-Inbox-feature-LiveAgent
Näide universaalsest postkastist

Suur valik nii vestlusvidina kui ka vestlusakna kujundusi – saab vestluse galeriist valida etteantud kujundust või luua uut malli.

Vestlusnuppude galerii
Näide vestlusnuppude galeriist

Kliendid vajavad abi, kuid on küsimiseks liiga häbelikud? Enam ei ole vaja oodata, et klient alustaks vestlust. Reaalajavestlus vähendab ooteaega ja pakub aktiivselt abikätt proaktiivse vestluskutse näol.

Vestluskutsete galerii
Näide vestluskutsest

Ette kirjutatud vastused klientide sageli esitatavatele küsimustele või reklaamkampaanias kasutamiseks.

Ettemääratud vastused
Näide ettemääratud vastustest

Edastage vestlused vabadele agentidele või seadistage automaatne suunamine, valides kolme eelnevalt määratud suunamise võimaluse vahel: juhuslik määramine, helista kõigile, maksimaalne koormus.

Vestluste jaotamine
Näide vestluste jaotamisest

Aruanded ja külastajate jälgimine aitavad luua selge pildi teie klientide käitumismustritest, vajadustest, nõuetest või sellest, kui palju nad kulutavad teie veebilehe sirvimisele.

Veebisaidi jälgimine - ülevaade vestlusest
Näide vestluste jälgimisest

Tõkked kommunikatsioonis lähevad järjest väiksemateks – nii ka meie maailm. Seega pakume teile võimalust kasutada reaalajavestluse mitmekeelselt. Hetkel toetame 45 erinevat keelt, kusjuures lisame regulaarselt uusi keeli.

Reaalajavestluse tarkvara ^agentuuridele^
Näide keelele kohandatavatest vidinatest

Võimaldavad klientidel saata sõnumeid kontaktvormi kaudu väljaspool tööaega või kui konkreetne agent on võrguühenduseta.

Kontaktvormid
Näide offline vormist

Võimaldab saada klientide sisendit ja tagasisidet ning hinnangu andmist agendi või vestluse tõhususele .

Agendi hindamise funktsioon kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent

Create instant connections

Handle all customer inquiries and discover all that LiveAgent has to offer

Try LiveAgent

Reaalajavestluse tarkvara eelised eri tüüpi agentuuride jaoks

Agentuuride võrgustikud on tavaliselt üsna ulatuslikud ja sissetulevate päringute sagedus on märkimisväärne. Reaalajavestluse eelised eri agentuuride jaoks on erinevad, kuid tulemus on alati sama – õnnelikud ja rahulolevad kliendid.

Klienditeenindus on vabatahtlik tegevus, mis näitab tõelist soovi kliendi rahulolu saavutamiseks, kuid miks mitte rõõmustamiseks.

Steve Curtin – kliendiekspert, Marriott International'i töötaja

Reklaamiagentuurid

Kujutage ette olukorda: Kulutate palju aega ja ressursse kampaaniale, kuid inimesed ainult klikivad saidile ja seejärel lahkuvad sealt. Põhjuseid selleks võib olla palju. Võimalik, et nad ei leia juhiseid allahindluskoodi rakendamiseks või üleskutse tegutsemiseks ei ole neile piisavalt selge. Reaalajavestluse abil saate pakkuda abikätt ennetavalt, mille tulemuseks on kõrgem konversioonimäär.

Turundus ei toetu ainult e-kirjadele või telefonikõnedele. Reaalajavestlus annab turundajatele võimaluse reklaamida midagi või teavitada kliente esimese nupuvajutusega. Isikupärasemaks lähenemiseks saate lisada ka pilte. Jälgimise funktsioon võimaldab teil oma tähelepanu suunata iga veebisaidi külastajale ja suhelda temaga arvestades käitumismudelit või asukohta. Aruandlus võimaldab näha reaalajavestluse konversiooni aruannet, kust nähtub, kui palju külastajaid konverteeriti vestluse kaudu reaalseteks klientideks.

Digitaalagentuurid

Koos proaktiivse reaalajavestluse tarkvaraga annab liidide põhine turundus tulemuseks väärtusliku mitmekanalise turundusplatvormi. Digitaalses maailmas võivad kliendid kohtuda näotute ja automaatsete juturobotitega. Kohandatud vestlusnupule agendi pildi lisamisega aga tagate, et kliendiga vestleb reaalne inimene.

Promo-agentuurid

Reaalajavestlus on kuluefektiive, mis muudab selle ideaalseks kommunikatsioonivahendiks reklaamikampaaniate jaoks. Agendid saavad külastajatele pakkuda soodukuponge, põnevustada oma sihtrühma uute toodetega juba vestluse ajal või pärast, kui pakutakse täita tagasiside vormi. Selline meetod on hea väikeettevõtte kliendinimekirja suurendamiseks.

Sotsiaalmeedia agentuurid

Sotsiaalmeedia on muutunud mitte ainult ajaveetmise kohaks, vaid väärtuslikuks turundusvahendiks. Reaalajavestluse rakendamine sotsiaalmeedia lehel võimaldab agentuuril paremini hallata oma klientide veebipõhist kohalolekut ning aktiivselt jõuda potentsiaalsete klientideni ja nendega suhelda. Vestlusest saab kätte e-posti aadressi, mida saab kasutada turunduslikel eesmärkidel, muutes niiviisi jälgijaid tulutoovateks klientideks. LiveAgent pakub integratsiooni kõikide standartsete sotsiaalmeediaplatvormidega, nagu Facebook või Twitter.

Suurklientidele suunatud turundusagentuurid (ABM)

Suurklientidele suunatud turundus keskendub konkreetsetele ettevõtetele või kaubamärkidele ja B2B-turundusele. Seetõttu saab teie agentuur reaalajavestluse proaktiivsete ja kohandatud kutsete abil jõuda võtmeklientideni asjakohaste sõnumitega ning suurendada märkimisväärselt investeeringu tootlust. Teiseks hüveks on võimalus kasutada reaalajavestlust ABM agentuuris, et luua paremaid suhteid müügiosakonnaga ja tuvastada sihiks võetud ettevõtteid ning luua andmebaas potentsiaalsete klientidega ja uute võimalustega.

PR-agentuurid (suhtekorraldus)

Ettevõtte ülesehitamine nõuab palju vaeva. Kuid iga eduka äri aluseks on usaldus. Selleks, et kindlustada usaldust ettevõtte ja tema klientide vahel, tuleb mängu suhtekorraldus. Parim viis suhete loomiseks turu ja selle esindajatega on PR-tegevus. Tegevus on teadlik ja ulatuslik, et jõuda võimalikult paljude klientideni. Reaalajavestlus toimib PR-agentuuri ühenduslülina ning on suurepärane vahend äri laiendamiseks.

Reisi- ja turismiagentuurid

Planeerige lend ja tagage enda klientide stressivaba reisimine igal pool maailmas. Rännake veebis ja kogu maailmas koos reaalajavestluse klienditoega. Kättesaadavad klienditoe liinid reisikorralduse ajal aitavad nõustada kliente kogu vajaliku teabe osas nende reisi kohta. Kui küsimused muutuvad sarnasteks või identseteks, pakub reaalajavestlus võimalust seadistada etteantud vastuseid ja ettemääratud sõnumeid.

Mitmekeelsuse funktsioon võimaldab teil suhelda kõiki inimestega maailmas nende valitud keeles ja kohandada oma reaalajavestluse vidinat konkreetse turu keele jaoks. LiveAgent toetab praegu 45 keelt ja uusi keeli lisatakse regulaarselt. Kui te ei leia konkreetset keelt, võtke meiega ühendust ja me premeerime teid vastutasuks krediidiga LiveAgent’i kontol.

Freelancer’id

Vabakutseliste töötajate arv on viimase kümne aasta jooksul märkimisväärselt kasvanud, sest kaugtöö tegemise võimalused on muutunud üha tavalisemaks. Olenemata sellest, kas töötate iseseisvalt või olete ajutise agentuuri liige, võib reaalajavestlus aidata laiendada teie võrgustikku. Loomevaldkonnas tegutsevad professionaalsed vabakutselised töötajad hindavad suurelt võimalust funktsioonide kohandamiseks.

Teised agentuurid

Ärge muretsege, kui teie agentuur ei ole nimekirjas. Reaalajavestlus on mitmekülgne tööriist, mis sobib paljudele agentuuridele. Peamine eesmärk jääb samaks – mugav suhtlemine klientidega kohe, kui seda palutakse. Universaalse postkasti funktsioon võimaldab vestluse kaudu pakutava klienditoe teenuse sisseostmist, sest kõik teie kliendid jäävad ühte LiveAgent’i konto kliendibaasi.

Benefits of Live Chat and How to Use It

Kuidas hallata agentuuri kliente LiveAgentiga?

LiveAgent’i kasutajatoe tarkvara on võimas tugisüsteem, mille üks põhifunktsioonidest on reaalajavestlus. Kuid milliseid võimalusi saavad agentuurid pakkuda klientidele oma kontode haldamiseks LiveAgen’i abil?

Üks konto kõikides osakondades:

Kasulik agentuurile, mis tegeleb veebidisaini ja brändi arendamisega või tellib teenust sisse. Loomulikult võib klient loobuda oma konto sidumisest väliskontoga, kuid see võimalus võib siiski osutuda kasulikuks.

Mitu kontot oma domeenidel:

Agentuur võib luua kliendile oma domeeni või vajaduse korral mitut domeendi, olenevalt kliendi eelistustest. Sellisel juhul on negatiivseks see, et õigused selle arendamisele kuuluvad agentuurile, mitte kliendile. Teisest küljest võib seda pakkuda agentuuri eraldiseisva teenusena.

Kliendikonto seadistamine:

Võimaliku tasu eest konto loomise või hookamise eest võivad kliendid lubada agentuurile kontole juurdepääsu. See võimalus on kliendile kasulikum kui ettevõttele, sest nii saab klient otsustada, et tegemist on ühekordse teenusega. Mitte miski ei takista klienti lõpetada oma suhet praeguse agentuuriga ja võtta ühendust uuega.

Paigaldamine ja seadistamine

Lihtne omaintegratsioon. Tuleb ainult kopeerida HTML-kood ja kleepida see LiveAgent’i kontole. See ilmub teie või teie kliendi veebisaidile ja saate kohe vestlustega alustada. Täiendavaks eeliseks on integratsioon kolmanda osapoole tarkvaraga või rakendusega.

Teadmusbaas

Soovite rohkem teada? Külastage meie teadmustebaasi.

Still not sure if the live chat is the right tool for you?

Start a free-14 day trial and start exploring LiveAgent today

Try LiveAgent

FAQ

Mis on reaalajavestlus?

Reaalajavestlus on kommunikatsioonivahend, mis toetab reaalajas suhtlemist B2B või B2C. Vestlusnupp, mida nimetatakse ka vestlusvidinaks, on veebisaidil paigutatud strateegiliselt, et koheselt veebisaidi külastustele reageerida ja kutsuda kliente suhtlema reaalajavestluse agendiga.

Miks on reaalajavestlus oluline agentuuride jaoks?

See annab suurema investreeringu tootluse võrreldes teiste suhtluskanalitega. Vähendab vajadust kasutada e-posti ja telefoniteenust. Suurendab konversioonimäära, aidates samal ajal potentsiaalsetel klientidel veebisaidil navigeerida.

Millised agentuurid saavad reaalajavestluse kasutamisest kasu?

Mitmed agentuurid saavad kasu reaalajavestluse kasutamisest: 1. Turundusagentuurid 2. Digitaalagentuurid 3. Promo-agentuurid 4. Sotsiaalmeedia agentuurid 5. Suurklientidele suunatud turundusagentuurid (ABM) 6. PR-agentuurid 7. Reisi-ja turismiagentuurid 8. Freelancer'id 9. Teised agentuurid.

Kuidas reaalajavestlust paigaldada?

Toetatud on omaintegratsioon. Lihtsalt kopeerige ja kleepige HTML-kood ning saate kohe alustada vestluses suhtlemist.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo