Martinus

Martinus

Martinus.sk on suurim veebipõhine raamatupood ja suurim veebipood Slovakkias (vastavalt teenindatud klientide arvule). Martinus on võitnud mitmeid auhindu sõltumatutes uuringutes, nagu näiteks “parim” ja “kõige lemmikum” Slovakkia veebipood.

“Klientide rahulolu on meie peamine edu kriteerium.”

Martinus alustas LiveAgent’i kasutamist 2011. aasta juulis. Enne seda kasutasid nad oma ettevõttesisest lahendust. Vana süsteem, kus klientide päringud sattusid ühisesse postkasti, kust agendid valisid välja kirjad vastamiseks, ei olnud piisav. Nad tahtsid oma klienditoega minna sammu võrra kaugemale ja soovisid süsteemi, kus nad ei lahendaks ainult konkreetseid päringuid, vaid kus kogu klienditeenindus oleks ühe katuse all.

Vastamine, piletite ajalugu ja analüütika

“Tahtsime hallata klientide päringute voogu ja kiirendada vastamise protsessi. Samal ajal tahtsime, et meil oleks ajalugu kõikide vastustega ja võimalus üksikasjalikuks analüüsiks.”

Lisaks tavapärastele kasutajatoe tarkvara nõudmistele, nagu piletite koostamine, automatiseerimine ja analüüs, on Martinus lasknud teha enda jaoks ka kohandusi.

“LiveAgent oli valmis spetsiifilisi soove rekordajaga sisse viima.”

Mis on muutunud pärast LiveAgent’ile üleminekut?

Üleminek LiveAgent’ile on toonud kaasa oluliselt parema kliendipäringute haldamise ja lühendanud klientidele vastamise aega. Tänu LiveAgent’ile saame tagada, et kõik piletid saavad lahendatud. Samuti säästab see meile uskumatult palju aega, sest meie agendid näevad piletite teemas mitte ainult varasemat suhtlust kliendiga, vaid ka varasemate piletite teemade ja vastuste täielikku ajalugu. See võimaldab neil teha kliendist kiire ülevaate ja vastata tema küsimustele täpsemalt.

Lisaks saime API kaudu LiveAgent’iga ühendada ka meie ostukorvi, tänu millele näeme meie süsteemist jooksvaid tellimusi ja muid kliendiandmeid, mis omakorda kiirendab ja parandab kogu suhtlust kliendiga. Kui rääkida eelistest – tänu mugavale statistikale saame kiiresti hinnata üksikute agentide töö kvaliteeti või hallata tõhusalt klientide päringute voogu.”

“Piletisüsteem muudab tuhandete kliendipäringute käsitlemise ülikergeks ja mugavaks.”

Tugiisiku seisukohast

Kasutajatoe rakenduse olemasolu on uuenduslik, lahe, aitab palju jne. Aga mis siis, kui teie tugiteenuse esindajatele see ei meeldi ja nad vihkavad selle kasutamist? See on probleem. Seepärast keskendume me LiveAgent’is võrdselt nii juhtidele kui ka esindajatele. Martinuse esindajatele meeldib, et see on veebipõhine ja et nad saavad igal ajal ja igal pool sisse logida. Samuti saavad nad juhul, kui keegi puudub, inimest lihtsasti asendada.

“Meie tugiesindajatele meeldib väga, et neil on kõik silmapiiril. Kõnekeskuse rakendamine LiveAgent’isse viimatise funktsioonina on samuti saanud esindajatelt väga head tagasisidet.”

“Meie tugiesindajatele meeldib LiveAgent’i kasutamine.”

Martin Strba – klienditeeninduse juht @Martinus

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo