Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tasuta teadmusbaasi tarkvara

Ühine väljakutse, millega ettevõtted täna silmitsi seisavad; klientidega suhtlemine ja suhtlemise haldamine, samuti osakondade ja teatud meeskondade sisese suhtluse parandamine.

Uute tehnoloogiate kasv on kiirenenud. Dokumentatsiooni standarditest on saanud iga terve organisatsiooni lahutamatu osa. Kogu ettevõte peab järgima samu protsesse, toimima samu termineid kasutades ja hoidma kõiki olulisi ressursse ühes tsentraliseeritud kohas. Need ressursid peavad olema kättesaadavad kõigile volitatud üksustele.

Et aidata ettevõtetel sellest olulisest väljakutsest üle saada, sündis teadmistebaaside kontseptsioon. See lahendus toimib usaldusväärse teabe allikana organisatsioonile ja selle klientidele. Mis tahes protsessi saab hallata või dokumenteerida teadmistebaasist. Näiteks kõike alates tootenõuetest kuni kohtumisprotokollideni.

Kliendid soovivad sageli oma probleemidele iseseisvalt vastuseid leida. Nad eelistavad viimase abinõuna kasutada tehnilise toe esindajate abi. Seda arvesse võttes on hädavajalik anda neile inimestele ressursse oma probleemide lahendamiseks.

Tegelikult loobub 53% Internetti kasutavatest täiskasvanutest tõenäoliselt veebipõhisest tellimusest, kui nad ei leia iseseisvalt oma küsimusele kiiret vastust (Forrester).

Sellepärast teadmistebaas, olgu see tasuline või tasuta teadmistebaasi süsteem, on iga organisatsiooni põhielement, mis soovib pakkuda parimat võimalikku kliendikogemust. Sellele tuleks anda veelgi suurem prioriteet ettevõtete jaoks, kes on kiirendatud kasvu staadiumis. Tasuta teadmistebaasi tööriista rakendamisel võib olla märkimisväärne mõju kliendikogemusele, klientide rahulolule ja tervele ettevõttele.

Teadmusbaas – Mis see on?

Teadmusbaas on spetsiaalne andmebaasi tüüp, mis võimaldab ettevõttesisest teavet piisavalt hallata. Teadmistebaasi tarkvara võimaldab ettevõtetel koguda, korraldada ja taastada organisatsiooni ja selle protsessidega seotud andmeid digitaliseeritud viisil.

Teadmistebaas on tsentraliseeritud teadmistehoidla, mis sõltub selle rakendamiseks kasutatavast lahendusest, pakub erinevaid funktsioone nii teabe kogumiseks kui ka selle levitamiseks kasutajate seas.

Üldiselt teadmistebaas, olenemata sellest, kas see on loodud tasuta teadmistebaasi tarkvara või tasulise lahenduse abil, on pigem dünaamiline ressurss kui staatiline teabekogum. Juhid või klienditeenindajad saavad seda sisemiselt muuta. Lisaks väljastpoolt klientide, kasutajate või kogukonna liikmete poolt, kes osalevad kliendifoorumi aruteludes.

Tänapäeval tegelevad kliendid üha enam brändidega ennetava suhtlemisega. Vastavalt Forresterile, 81% täiskasvanutest kes kasutavad Internetti, teadmistebaase ja KKK-sid oma küsimustele vastuste leidmiseks.

tasuta teadmusbaasi süsteem - LiveAgent

Tasuta teadmistebaasi tööriist toimib teabeallikana teatud toote või teenuse erinevate aspektide kohta. Näiteks lahendused erinevatele tehnilistele probleemidele, tööriistadest teatatud vead, käsiraamatud, täpsemad õpetused, näpunäited, süsteemivärskenduste kirjeldused jne. Tänu sellele saavad kliendid tooteid/teenuseid tõhusamalt kasutada. Pole vaja loota tehnilisele toele ega klienditeenindajatele.

Kuidas teadmusbaasi tarkvara töötab?

Teadmistebaasi tarkvara eesmärk on jagada ja salvestada kogunenud kollektiivseid kogemusi ja teadmisi. Selle eesmärk on ka tutvustada ja kirjeldada kõiki organisatsiooni sees kasutatavaid tehnikaid, protsesse ja toiminguid.

Teadmistebaas aitab pakkuda klientidele ja kasutajatele kiireid lahendusi tavalistele probleemidele. See lahendus aitab intuitiivse WYSIWYG-redaktori abil jäädvustada, korraldada ja avaldada leidlikku teavet, muutes selle kasutajatele, meeskondadele ja klientidele kättesaadavaks.

Parima hinnangu saanud tasuta teadmistebaasi süsteem annab ettevõtetele tööriistakomplekti. Ettevõtted saavad seejärel luua oma siseportaali ja kohandada seda kõigi sidusrühmade vajaduste põhjal. Sellised lahendused lihtsustavad paljusid ülesandeid, nagu teadmistehoidlate, kategooriate ja artiklite loomine, teadmiste säilitamise tagamine ja meeskonna tootlikkuse suurendamine. Samuti tagavad need artiklite turvalisuse. Selle põhjuseks on muu hulgas konfigureeritav autoriseerimine vastavalt kasutajarühmadele, funktsioonidele ja osakondadele.

Kõigi usaldusväärsete lahenduste puhul saab artikleid luua muudest komponentidest. Näiteks töövoog, juhtumite haldamine ja probleemide haldamine.

Otsimismehhanism on usaldusväärne ja võimaldab kasutajatel otsekohe leida teadmistebaasis leiduvaid vastuseid. See säästab palju aega. Vastasel juhul peaksid teenindajad kulutama aega sellele lihtsatele küsimustele vastamisele. Seega jäetakse neile rohkem võimalusi keeruliste probleemidega klientide abistamiseks.

Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent

Peamised tasuta teadmistebaasi tarkvara kohustuslikud funktsioonid

Nagu eespool mainitud, on turul palju teadmistebaasi süsteeme. Siiski, nagu iga asja puhul, on ka mõned lahendused usaldusväärsed ja mõned, mis ei vasta Teie ootustele. Kuidas neid eristada?

Teadmistebaasi tarkvara valimisel, isegi kui see on tasuta teadmistebaasi tööriist, veenduge et see võimaldab Teil teha järgmisi toiminguid:

 • Looge ja korraldage artikleid, mis pakuvad tõhusaid vastuseid korduma kippuvatele küsimustele.
 • Toetab artikli loomist erinevates keeltes ja esitab sisu vastavalt kasutaja eelistustele.
 • Lihtne seadistamise protsess.
 • Vajadusel jagab teadmisi erinevates iseteenindusportaalides, mis on kohandatud iga kasutajaprofiili jaoks.
 • Haldab teadmistebaasis eraldi artikleid teemade, osakondade, toodete ja siltide järgi.
 • Pakub oma tekstiredaktorit, näiteks LiveAgenti WYSIWYG -redaktorit. Lubades seega artiklite vormindamist vastavalt organisatsiooni enda standarditele. 
Manused artiklites - Muuda artiklit

 • Võimaldab luua isikupärastatud teadmistebaasi vastavalt iga ettevõtte konkreetsetele brändijuhistele.
 • Hoiab sisu ajakohastatud ja asjakohasena artikli läbivaatamise protsessi kaudu.
 • Haldab artiklite turvalisust, pakkudes kontrolli nende vaatamise, redigeerimise või välistamise üle.
 • Integreerub teiste sama ettevõtte pakutavate lahendustega, nagu näiteks LiveAgent.
 • Võimaldab silte kasutades luua ja hallata Wikisid ning nendes pesastatud lehti.
 • Pakub rakendusesiseseid teavitusi.
 • Võimaldab kutseid saata meeskonna liikmetele e-posti teel.
 • Pakub võimalust määrata töötajatele erinevaid rolle ja õigusi.
 • Võimaldab kasutajatel kommentaare kasutades arutelusid läbi viia.
 • Võimaldab kasutajatel ja klientidel üksteist aidata.
 • Pakub korduvkasutatavaid lehe malle.
 • Omab tõhusat teadmistebaasi otsingumootorit.

Tasuta teadmusbaasi tööriista kasutamise eelised 

Hästi kasutatud ja arendatud teadmusbaasi süsteem saab parandada oluliselt klienditeenindajate tööd ja mõjutada positiivselt klientide rahulolu taset.

Teadmistebaasi rakendamise eelised võib jagada kahte rühma, nimelt ärihüved ja klientihüved, mis on loetletud allpool.

Kliendihüved:

 • Lahendusaeg on palju kiirem.
 • Klienditeenindus ja abistamine saadaval ööpäevaringselt.
 • Kasutajad leiavad iseseisvalt oma küsimustele vastuseid.
 • Lahendus vastab klientide vajadustele.

Ettevõtte eelised:

 • Võrguvälist abi saab osutada suhteliselt madala hinnaga.
 • Pakkuda saab usaldusväärset klienditeenindust ja -hooldust.
 • Sisemine teadmusbaas – jagamine ettevõtte sees on heaks kiidetud.

Räägime kuuest eelisest, mis kaasnevad  tasuta teadmusbaasi tarkvara (või tasulise) rakendamisega.

1. Kliendiprobleemide lahendamiseks täpse teabe andmine

Hästi kavandatud ja õigesti hooldatud teadmistebaas suurendab jõudlust ja vähendab klientide päringut lahenduste otsimisele kuluvat aega. Optimeerimisega leiate kõik mõne sekundiga. Samuti saavad Teie kliendid teatud kategooriate või filtrite abil oma küsimustele vastuseid otsida. See kiirendab nende probleemide lahendamist ja parandab nende ettekujutust Teie teenustest.

2. Klientide samm-sammult abistamine efektiivsel ja lihtsustatud moel

Lihtsus kergendab klientidel ja teenindusagentidel õigete lahenduste leidmist tavalistele või korduvatele probleemidele. Võib tekkida kiusatus luua lai iseteeninduse kategooria sisu, kuid tavaliselt on see viga. Keeruliste aspektide kirjeldamine ühe teadmistebaasi artikli sees või erinevate kirjete sildistamine samade siltidega raskendab ja teeb probleemide lahendamise kasutajatele keeruliseks.

Järjepideva ja kergesti mõistetava kirjutamisstiili kasutamine tasuta teadmistebaasi tööriistas on väga kasulik:

 • Kliendi samm-sammult juhendamiseks
 • Tehnilise kõnepruugi välitmiseks.
 • Panna oma klienti tundma, et ta on seotud Teie kaubamärgi või tootega.

3. Pidevalt klientide tagasiside kogumine

Tõhus viis oma toote või teenuse täiustamiseks on koguda iga päev klientide tagasisidet ja tegutseda vastavalt Teie leidmistele. Selleks peate kasutama andmebaasi, mis on loodud selle põhjal; Oluline teave, mida need kasutajad jagavad. Aga kuidas saada klientide tagasisidet?

See pole raketiteadus. Vastus peitub selles, et küsite lihtsalt oma klientidelt, mida nad arvavad. See on mõistlik meetod, mida saate rakendada järgmiselt:

 • Kliendiportaalis avaldatud kirjete jälgimine (mis on osa usaldusväärsest teadmistebaasist)
 • Küsimused ja Vastused (KKK-d)
 • Veebipõhised küsitlused läbi e-posti või reaalaajas vestluse

Küsitlusmeilid tuleks saata huvitava ja pilkupüüdva teemareaga, mis köidab ja hoiab lugeja tähelepanu. Seega suureneb tagasiside saamise võimalus.

Seejärel on edu võtmeks:
 • Kogutud teabe nõuetekohane kasutamine.
 • Teadmistebaasi kohandamine klientide rahulolu tagamiseks.

4. Kliendi prioriteetidele keskendumine

Tugitoimingud peavad olema osa strateegiast, mille eesmärk on tõhus kliendisuhete haldamine ja tugi.

Lubades kasutada ennustavaid analüütilisi tööriistu, on võimalik:
 • Analüüsida trende kliendipäringutes.
 • Ette aimata, mida kasutajad lugeda soovivad.
 • Pakkuda reaalajas praktilisi teenuseid ja informatsiooni.

5. Oskusteabe strateegia järjepidevate vastuste andmiseks hästi arenenud klienditeeninduse meeskonnalt

Teadmistebaas peaks kasutama strateegilist, üksikasjalikku ja lihtsustatud sisu, et kliendid leiaksid vajaliku hõlpsalt üles.

Soovitav on vältida suure hulga teabe toppimist andmebaasi, kuna see on tõenäoliselt aja raiskamine. Asjakohaste andmete jagamine võib lugejate tähelepanu häirimise asemel parandada Teie tehnilise toe teenuse jõudlust. Kui iseteenindussisu on hästi klassifitseeritud, on igal kasutajal sellele palju lihtsam juurde pääseda. Lisaks aitab see kaasa Teie ettevõtte tajumisele kui suurepärase teenusepakkujana.

Usaldusväärne tasuta teadmusbaasi tarkvara peaks võimaldama Teil praeguste suundumuste kindlakstegemiseks analüüse teha. Seega jälgige, mida kliendid parasjagu otsivad. Selle funktsiooni abil saate pakutavat teavet värskendada ja tulemusi optimeerida. Niisiis, saate pakkuda klientidele nende poolt otsitavaid lahendusi. Selle strateegia kasutamine toob endaga kaasa suurema tõhususe ja erakordse ning järjepideva klienditeeninduse.

Tasuta teadmusbaasi tarkvara: Parimad tavad

Teadmistebaasi loomine, isegi kui kasutatakse tasuta teadmistebaasi süsteemi , on tavaliselt üsna lihtne töö. Siiski, eriti just alguses, võite paremaks alustamiseks vajada veidi näpunäiteid. Allpool on toodud mõned parimad tavad, mida peaksite järgima, et luua tipptasemel teadmistebaasi süsteem.

Hoidke kõik lihtsana

Ideaalis peaks teadmistebaas olema üles ehitatud hästi koolitatud teenindusagentide meeskonna teadmiste kaudu. Siiski peaksite meeles pidama, et mitte kõik, kes sellele iseteeninduse andmebaasile juurde pääsevad ja seda kasutavad, pole eksperdid. Niisiis, veenduge, et terminoloogia oleks selge ja lihtsa keele abil hästi määratletud.

Seadke teave prioriteediks

Oleks tore, kui saaksite koguda kõik teadmised oma organisatsioonis ühte teadmistebaasi. Arvestades aga andmete hulka, mida oleks vaja hallata. Nii suure baasi loomine pole sageli võimalik. Seetõttu on soovitatav salvestatud teave eelistada kõige levinumate kasutajate päringute põhjal. Sel viisil saate hakata looma teadmistebaasi, mis sisaldab ainult kõige kasulikumat teavet.

Andke oma meeskonnale õiged tööriistad

Teadmistebaasi omadused võivad ettevõtetes erineda. Korrapäratu teabe kogumine võib mõnikord tekitada segadust. Kogu teabe korrastatuna ja asjakohasena hoidmiseks peaksite kasutama teadmusbaasi loomiseks ja automatiseerimiseks spetsiifilist tarkvara koos usaldusväärsete funktsioonidega. Nii muudate oma oragnisatsiooni teabele ligipääsu sujuvamaks ja tsentraliseeritumaks.

Kuidas valida parim tasuta teadmusbaasi tarkvara

Oma ettevõtte jaoks parima tasuta teadmistebaasi tarkvara leidmiseks peaksite kaaluma järgmisi tegureid:

 • Mitu kliendipäringut saab Teie ettevõte iga päev?
 • Kas kliendid küsivad korduvaid küsimusi?
 • Kuidas teatavad kliendid / kasutajad keerukatest probleemidest?
 • Kas Teil oleks võimalik määrata üks või kaks töötajat teadmistebaasi sisu haldama?
 • Kas Teil on juba mõni teadmistebaasi sarnane artikkel?

Tehke oma vastuste põhjal turu-uuringuid, kasutades lihtsalt Google’it. Teine võimalus hõlmab tarkvara arvustuse lehtede nõustamist, et leida kõige sobivamad lahendused. Parimad tasuta teadmusbaasi tarkvarad pakuvad lahendusi igas suuruses ja valdkonnas ettevõtetele. Seetõttu on vaja vaid oma prioriteedid määratleda ja eelarve koostada. Isegi siis, kui kasutate tasuta teadmistebaasi süsteemi.

Avastage ise

Teadmised on olulised, kuid ainult siis, kui neid praktikas rakendatakse. Proovige kõike, mida meie akadeemias õpite, otse LiveAgent.

LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

FREE TRIAL
Tagasi Akadeemiasse Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo