Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Mis on kõnekeskus?

“Kõnekeskus on suur kontor, kus ettevõtte töötajad edastavad oma klientidele teavet või müüvad või reklaamivad oma kaupu või teenuseid telefoni teel.” Cambridge’i sõnastik

Miks on kõnekeskused olulised?

Pole saladus, et omnikanalilisus muutub tänapäeval üha populaarsemaks. Kõnekeskused jäävad aga selle lahutamatuks osaks. Tegelikkuses soovivad ligikaudu 90% klientidest endiselt suhelda reaalse agendiga. Seetõttu on endiselt ülioluline telefoni kaudu kvaliteetset klienditeenindust pakkuda.

Kuidas oma kõnekeskust täiendada?

Telefonitoe haldamine võib ettevõtetele olla märkimisväärne väljakutse. Tavaliselt on see kõige aeganõudvam, vähem kulutõhus ja kõige keerulisem tugikanal. Siin võib mängida kriitilist rolli kõnekeskuse tarkvaraKõnekeskuse tarkvara võimaldab ettevõtetel sissetulevate ja väljaminevate kõnede abil tõhusalt kliendisuhtlust hallata. Ilma õige tarkvarata jäävad kliendid toele helistades ootele. Agentidel on raksem küsimustele kiireid ja efektiivseid vastuseid anda. Selle tulemusel pakub enamik tänapäevaseid kasutajatoe tarkvaralahendusi oma pakkumiste osana kõnekeskuse funktsioone.

Kõnekeskuse tarkvara kasutamise eelised

Tõhusam kliendisuhtlus

Kui kliendid helistavad Teie tugitelefonile, soovivad nad loomulikult, et Te vastaksite kiiresti ja käsitleksite nende taotlusi tõhusalt. Automaatse kõnede marsruutimise ja kõnekeskuse tarkvara IVR funktsionaalsusega, suunatakse kõned automaatselt edasi sobivatele agentidele, vähendades seega klientide ooteaegu. Lõppkokkuvõttes parandab see suhtlust ja suurendab klientide rahulolu.

Kõnede marsruutimine

Parem klienditeeninduse haldamine

Usaldusväärne kõnekeskuse tarkvara võimaldab Teil jälgida oma kõnevoo igat aspekti. Sinna kuuluvad näiteks järjekorras olevad kliendid, keskmine vastuse kiiruse, keskmine kõneaeg, vastamata/vastatud kõnede arv jne. Nende mõõdikute abil saavad juhid näha, kuidas nende tugi toimib ning seega teha vajalike täiustuste osas teadlikke otsuseid.

Suurenenud agentide produktiivsus ja efektiivsus

Kõnekeskuse tarkvara abil on agentidel tavaliselt kohene juurdepääs kliendi andmetele, alates isiklikust teabest kuni kliendi ostudeni ja kogu varasema suhtluse ajalooni. See võimaldab neil suhelda klientidega õigeaegselt, professionaalsemalt ja isikupärasemalt. Lisaks suurendab see tõhusust ja tootlikkust.

Täiendavad müügivõimalused

Lisaks kliendikõnedele vastamisele saate kasutada kõnekeskuse tarkvara müügivõimaluste suurendamiseks. Näiteks kui Teil on täielik ülevaade helistaja teabest, näiteks ostuharjumustest, makseajaloost ja toote eelistustest, saavad agendid Teie olemasolevatele klientidele asjakohaseid tooteid või teenuseid ristmüügi ja ülesmüügi kujul pakkuda.

Paranenud andmete turvalisus

Mõned peamised mured iga organisatsiooni jaoks on andmeturve ja risk kaotada tundlikku kliendi/ettevõtte infot. Kaasaegsed kõnekeskuse tarkvara lahendused pakuvad täiendavad turvalisuse funktsioone. Nende hulka kuuluvad andmete krüptimine, tugevad paroolipoliitikad ja andmete varundamine. Seega saate hoida nii klientide kui ka ettevõtte andmeid täiesti turvaliselt.

Vähenenud tegevuskulud

Pilvepõhise kõnekeskuse tarkvara abil saate minimaalsete investeeringutega luua oma isikliku kõnekeskuse. Selle haldamiseks pole vaja spetsiaalset riistvara ja võimsaid IT-spetsialiste. Kuna teenuse osutaja kasutab oma servereid, tarkvara ja IT-meeskonda, võivad pilvega hostitud kõnekeskuse tarkvaralahendused aidata Teil vähendada tegevuskulusid.

Kõnekeskuse tarkvara tüübid

1. Kohapealse kõnekeskuse tarkvara

Kohapealse kõnekeskuse tarkvara koos kohapealse kõnekeskuse tarkvara süteemidega – tarkvara, riistvara ja sellega seotud infrastruktuur on Teie kontorisse installitud. Seda uuendab ja hooldab IT meeskond. Seega säilitate kontrolli kõigi integreeritud süsteemide ja andmete üle. Need on kõige professionaalsemad kõnekeskuse lahenduse tüübid. Kuid need on ka kõige kallimad tarkvara, riistvara, litsentsimise ja infrastruktuuri kulukate eelinvesteeringute tõttu. Teisest küljest pakuvad kohapealsed kõnekeskussüsteemid piiratud kohandamis- ja integreerimisvõimalusi. Seda tüüpi tarkvara ei paku sama turvalisuse taset ja tööaega kui pilvepõhised ja brauseripõhised tüübid.

2. Hostitud kõnekeskuse tarkvara

Hostitud kõnekeskuse tarkvaralahendusi rakendatakse kontoriväliselt, kasutades teenusepakkuja ruume või kolmanda osapoole hostitud saiti. Müüja haldab ja pääseb sellele juurde võrguühenduse kaudu. Seda tüüpi tarkvara on tavaliselt odavam kui kohapealsed lahendused. Kuid need nõuavad ka eelinvesteeringuid, seega on need kulukamad kui pilvepõhised ja brauseripõhised süsteemid. Lisaks vajab hostitud kõnekeskuse tarkvara uuendamist iga uue versiooni avaldamisega.

3. Pilvepõhine kõnekeskuse tarkvara

Pilvepõhiseid kõnekeskuse tarkvarasüsteeme hostitakse võrgus ja neile pääseb tavaliselt juurde Interneti kaudu arvutisse või mobiilseadmesse installitud rakenduse kaudu. Andmed salvestatakse pilve tarnijatele või kolmandatele osapooltele kuuluvates serverites. Neid saab puhverdada, võimaldades kasutajatel sellele võrguühenduseta juurde pääseda. Pilvepõhised lahendused on teenusepakkuja poolt hallata, kiiresti kasutusele võetav, minimaalsete eelinvesteeringutega ning nende hooldamiseks ei ole vaja IT-d ega personali. Seda tüüpi tarkvara pakub paremat andmeturvet, privaatsust ja tööaega kui kohapealsed ja hostitud tööriistad. Lisaks saate selle hõlpsasti teiste ärirakendustega integreerida.

4. Brauseripõhine kõnekeskuse tarkvara

Brauseripõhine kõnekeskuse tarkvara sarnaneb pilvepõhisele tarkvarale. Peamine erinevus on juurdepääs Interneti brauseri kaudu, mitte installitud rakenduse kaudu. Pilvepõhised kõnekeskuse tarkvara müüjad pakuvad kasutajate mugavuse huvides sageli oma rakenduse brauseri versiooni. Need on kõige kulutõhusamad lahendused ning neid on ka kõige lihtsam rakendada ja skaleerida.

Mis on virtuaalne kõnekeskuse tarkvara?

Paljud ettevõtted erinevates tööstusharudes võtavad üha enam kasutusele virtuaalse kõnekeskuse tarkvara. Seda hostitakse pilves ja see töötab Voice over Internet Protocoli (VOIP) kaudu. Virtuaalse kõnekeskuse tarkvara kasutab telefonikõne tegemiseks traditsioonilise telefoniliini asemel andmesidevõrku. Tarkvara võimaldab agentidel virtuaalselt hallata erinevatest geograafilistest asukohtadest pärinevaid kliendikõnesid, ilma et nad peaksid asuma ühes tsentraarlses asukohas, paljud neist teevad seda oma kodudest. Peale selle sisaldab virtuaalne kõnekeskuse tarkvara tavaliselt samu funktsioone nagu tavaline kõnekeskuse tarkvara.

Avastage iseseisvalt

LiveAgent on terviklik klienditoe lahendus, mis koondab kõik kliendisuhted ühele platvormile. Süsteem sisaldab kõnekeskust, kliendiportaali, reaalajas vestlust, sotsiaalmeedia integreerimist, piletisüsteemi ja palju muud. Kui soovite rohkem teada saada, vaadake lisateabe saamiseks allolevat videot.

LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

FREE TRIAL
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green
Tagasi Akadeemiasse Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo